Рекомендуємо прочитати

10 ознак закоханої жінки

article1827.jpg

Любов - як багато всього таїться в цьому слові: радість і печаль, метелики в животі і апатія. Але існує 10 ознак, за якими можна безпомилково зрозуміти, що це закоханість.

Як же проявляється це почуття в жіночій поведінці? Я спробую дати відповіді, виходячи з особистого досвіду.

1. Коли любов приходить в будинок, мозок вистрибує у вікно. Ну, або їде у відпустку. Дуже-дуже довгу відпустку. І саме тому можуть відбуватися самі різні дурниці. Але ж це все заради кохання!

2. В очах немов запалюється якийсь вогник, хочеться постійно посміхатися, і дарувати всьому світу позитив. І компліменти, сказані в період закоханості не завжди правдиві, просто дуже хочеться, щоб усім навколо було так само радісно.

3. Також незрозуміло звідки може з'явитися неуважність, забуваються якісь дуже важливі моменти.

4. Виникає бажання добре виглядати в будь-який час доби, навіть виходячи в магазин за хлібом. Тому що постійно виникають думки: а раптом я з Ним випадково зустрінуся, а я погано виглядаю? І, отже, витрати на засоби догляду і нові речі значно зростають. І дуже хочеться змінити щось у собі - зачіску, скинути вагу, почати носити речі цікавого фасону.

5. Постійно хочеться дзвонити або писати смс своєму коханому. Може бути, навіть і без приводу, просто для того, щоб дізнатися, чим він займається, що планує на вечір, і т.д.

6. Підвищується інтерес до гороскопів, ворожіння й іншим способам дізнатися про його почуття. А якщо раптом пророкування негативне, то воно просто не береться в розрахунок. Адже це всього лише помилка або помилка, адже правда?

7. Улюблені заняття і серіали переходять в розряд не таких уже й важливих, якщо з'являється можливість провести час з коханим.

8. Незрозуміло звідки з'являється ревнощі. І зовсім не важливо, хто знаходиться поруч з Ним - колега по роботі, сусідка по площадці або подруга дитинства.

9. З'являються спільні інтереси та захоплення. Може несподівано прокинутися любов до футболу, машин, риболовлі, нумізматики, фантастики. Цей список можна продовжувати нескінченно!

10. Протягом дня кілька разів може різко і несподівано змінюватися настрій. Від шалених веселощів до істеричних ридань.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

На сьогоднішній день впровадження в життя різноманітних технологій практично витіснило романтику з побуту. Або вся...
Небагато знайдеться жінок, які б хоч раз в житті не чули вислови про те, що любові всі віки покірні. Одні з ним повністю...
Бажання вийти заміж для жінки абсолютно природне, що б там не казали злі язики. Будь хочеться за чоловіком, як за...
Scroll To Top