Рекомендуємо прочитати

Як відучити дитину брехати

article1578.jpg

Всі бптьки стикається з дитячою брехнею. Маленькі діти не вміють лукавити або брехати - жести, міміка і поведінка відразу видає їх.

Однак чим старше дитина стає, тим більше він вчиться маскувати свою брехню, і тим краще у нього це виходить. У подальшого дорослого життя він просто звикне брехати, і з'явиться безліч проблем. Дуже важливо привчити дитину говорити правду, починаючи з раннього віку.

Отже, ви зловили своє чадо на брехні. Перш за все, потрібно дати зрозуміти дитині, що брехня у вашій родині не вітається. Серйозно і суворо поясніть малюкові, чому брехати не можна, але ні в якому разі не кричіть на нього і не бийте: діти дуже бояться яскраво вираженою негативної реакції батьків.

У дитячій підсвідомості може вкоренитися той факт, що ви почали кричати, коли дізналися правду - отже, правду потрібно ретельніше приховувати. Дитина вирішить, що вас розлютила не брехня, а істина. Відповідно, він буде продовжувати брехати - але так, щоб батьки нічого про це не дізналися.

Поясніть, що брехня - це не вирішення проблеми. Якщо він хоче щось зробити або отримати, то про це потрібно чесно і відкрито говорити. Найголовнішим прикладом для дитини є саме батьки - від того, наскільки відверті між собою члени сім'ї, залежить його поведінка в суспільстві. Бачачи, що мама і тато говорять один одному правду, дитина сама привчається відповідати за свої слова і вчинки. Потім, вступивши у доросле життя, він зможе пояснити, чому вчинив саме ось так, а не інакше.

Але найголовніше - дитина повинна знати, що її люблять. І якою б страшною не здавалася йому правда, батьки завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Дитячий масаж є кращим засобом для профілактики більшості захворювань, які чатують малюка на ранніх місяцях розвитку....
Колись чайлдфрі було модним, але малознайомим слівцем. Жінок, які відкрито визнавали, що не хочуть мати дітей і не...
Необхідність розвиваючих занять для дітей диктує нам сучасний ритм життя. Адже сьогодні дитина вже з народження...
Напевно всі хоча б раз чули таке твердження, що всі захворювання у нас від брудних рук. Таке твердження трохи...
Scroll To Top