Рекомендуємо прочитати

Як виховати малюка лідером?

article2319.jpg

Сьогодні нове покоління формує нові методи виховання. Багато років тому було модно виховувати важливих, слухняних малюків. Шкідливих і спритних малюків зображували у стінгазетах з великими ослячими вухами. Атрибутом хулігана були брудні руки, синець під оком, кепка. Сьогодні всі дружно говорять, що малюка потрібно хвалити, надавати йому повну свободу і потрібно скасувати всі покарання.

Але, не варто коритися новим модним віянням. У тому, що сьогодні переможе надсильний, ніхто й не сумнівається. Безсумнівно, маляті треба навчитися розташовувати до себе оточуючих людей, а не відкидати їх своїми діями. Виховайте дитячого лідера в хорошому сенсі слова.

Позитивний лідер - це та людина, яка має хороший тон для всіх.

Якості, які виділяють лідера:

- Ця людина має власну думку. Поважайте думку малюка і обговорюйте з ним казкових героїв, вчинки людей.
- Чим виграють наші політики? Майстерністю слова. Навчіть малюка вірно говорити, заохочуйте всі виступи на сцені.
- Дитина не повинна добре вчитися. Основне, щоб він чимось цікавився. Якщо він любити стрибати - нехай стрибає, якщо подобається малювати - нехай малює. Велика можливість в одному напрямку досягти великих успіхів, і це захопить за собою людей.
- Чим директор відрізняється від звичайного робітника? Правильно! Він не боїться відповідальності. Поясніть малюкові, що бути старостою класу - це весело і цікаво. Адже лідером не народжуються, ним стають.
- Навчіть малюка ставити цілі і обов'язково досягати їх. Він повинен зрозуміти, що його успіхи залежать тільки від нього.
- Знаємо ми фразу: «щоб вести людей, необхідно йти слідом за ними». Навчіть малюка дотримуватися всіх правил суспільства.
- Часто ми не помічаємо, що наші малюки самотні. Вони будуть наслідувати своїм одноліткам, щоб зберегти своїх друзів. Завжди цікавтеся особистими справами малюка. Якщо він почне маніпулювати, то поясніть йому, що так, справжні друзі не поступають.
- Контролюйте, щоб малюк не маніпулював іншими людьми.
- Лідер завжди вміє програвати. Не можна лаяти малюка за невдачі. Навчіть дитину ставитися до них з гумором.
- Часто батьки страждають комплексом відмінниці і думають, що їх дитина має бути краще за всіх. Але, це не так. Він повинен до себе притягувати людей.

Якщо ви побачите, що малюк не виявляє лідерських якостей, не сумуйте. Всі діти народжуються з якимось характером. Зрозуміло, що спритні і життєрадісні діти швидше знайдуть спільний мову з іншими малюками. Дуже активні малюки можуть навпаки викликати осуд у однолітків. Скромних і спокійних малят потрібно притягати до спілкування, адже в житті без нього буде важко.

Зрозуміло, більшу впевненість вселяє в малюка батьківська любов. Постійно хвалити дитину, не принижуйте і не критикуйте його. Власними діями ви показуєте приклад своєму малюку. Якщо ви лідер, то дитина обов'язково захоче бути схожий на вас!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Давати дітям до року коров'яче молоко — небажано. Якщо з якихось причин не можна годувати дитину грудьми або просто не...
Необхідність розвиваючих занять для дітей диктує нам сучасний ритм життя. Адже сьогодні дитина вже з народження...
З моменту поповнення в родині жінка розчиняється у своєму довгоочікуваному малюку - «дихає» ним, живе його...
Свинина є забороненою в культурі харчування багатьох народів. Можливо, у зв'язку з цим (адже заборони ніколи не даються...
Scroll To Top