Рекомендуємо прочитати

Як випрати іграшки для малюка

article2444.jpg

Вам знадобиться
- Рідкий синтетичний миючий засіб, призначений для прання дитячих речей;
- Дитячий кондиціонер для білизни;
- Засіб для чищення килимів;
- Щітка;
- Губка;
- Пилосос;
- Прищіпки;
- Пральна машина;
- Великий таз.

Інструкція:

1. У першу чергу підготуйте всі м'які іграшки до прання. Як це зробити? Акуратно розпоріть по шву ті місця, де знаходяться розмовляючі або співаючі елементи з батарейками, витягніть їх, підпишіть, від якої іграшки даний елемент. Розпороти місце зашийте стібками. Якщо на іграшках є жирні плями, змастіть їх густим шаром миючого засобу для посуду або протріть губкою, змоченою медичним спиртом.

2. Наступний етап - безпосередня прання. М'які іграшки можна прати в пральній машині, якщо вони поміщаються в барабан за габаритами. Складіть всі іграшки в барабан, увімкніть режим «Вовна» або «Делікатні тканини», встановіть два додаткових полоскання і знизьку кількість обертів віджимання до 800. Налийте у відсік для порошку 1 дозу рідкого синтетичного миючого засобу, у відсік для кондиціонера - 1 ковпачок кондиціонера, натисніть «Пуск».

3. Сушка. Її можна проводити в пральній машині. Якщо даної функції у вас є, витягніть іграшки, розвісьте на сонечку або біля батарей опалення.

4. Після повної просушки встановіть співаючі та говорячі елементи на місце, зашийте шов. Ось і все. Таким методом ви можете прати іграшки кожні три місяці, як рекомендують дитячі педіатри і дерматологи.

5. Що робити, якщо м'яка іграшка велика і не поміщається в барабан пральної машини? У цьому випадку можна провести поверхневу чистку вручну.

6. За допомогою губки нанесіть на всю поверхню іграшки засіб для чищення килимів, через 15 хвилин почистіть іграшку щіткою і пропилососьте. В результаті ви отримаєте чисту і безпечну м'яку іграшку. При цьому ви витратите на чищення зовсім небагато часу.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Така проблема, як неприємний запах в холодильнику, може принести немало проблем будь-якій господині. До того ж запах...
В ході щотижневого прибирання квартири більшу частину часу у господині займає миття підлог і чищення килимів. Працю її...
Запихати білизну в барабан. Завантажувати речі потрібно по одній, намагаючись складати їх стопкою. Не варто підкладати...
Сучасний світ практично повністю перейшов на пластикові вікна або склопакети. Вони і служать довше і догляд за ними...
Scroll To Top