Рекомендуємо прочитати

Догляд за обличчям

Правильне умивання.

Правильне умивання.
Моє дзеркальце скажи, та всю правду розкажи. Казка, але як нам всім хочеться, незалежно від віку, про який нам нав'язливо нагадують цифри в паспорті, виглядати молодо і красиво. І, звичайно ж, особливу увагу це питання займає у наших прекрасних дам. Прочитати »

Цукрова маска для обличчя

Цукрова маска для обличчя
Практично всі кожен день використовують цукор у приготуванні страв, але не кожна господиня замислюється про користь даного продукту для шкіри. А даремно. Спробувавши раз цукрову маску, ви навряд чи захочете знову використовувати дорогі косметичні засоби. Цукрові маски здатні омолоджувати, освіжати, очищати і тонізувати шкіру. Отже, давайте поговоримо про дію цукру на шкіру. Прочитати »

Желатинова маска для обличчя

Желатинова маска для обличчя
Домашні засоби для догляду за шкірою обличчя відмінні тим, що володіють багатьма перевагами, наприклад, доступність і економічність. У деяких випадках їх використання дає дуже гарні результати, ніж застосування дорогих косметичних засобів. Жінки в будь-які часи приділяли досить багато уваги по догляду за обличчям. Прочитати »

Ефірне масло апельсина для обличчя

Ефірне масло апельсина для обличчя
Говорити про чудодійні властивості ефірного масла апельсина можна багато, так як воно широкого спектру дії та застосування. Але в даній статті буде розібрано його дію на шкіру обличчя. Прочитати »

Яєчна маска для обличчя

Яєчна маска для обличчя
Однією з найпопулярніших масок для обличчя, безумовно, є яєчна маска. Причому маски можна робити як з білка та жовтка окремо, так з цілого яйця в тому числі. Справа в тому, що в яйці міститься велика кількість вітаміну А, який так потрібен нашій шкірі. Прочитати »

5 причин змивати на ніч косметику

5 причин змивати на ніч косметику
Сьогодні рідкісна жінка дозволить собі вийти в люди без макіяжу, навіть самого маленького. А ось себе змусити його перед сном зняти, коли просто від втоми з ніг валишся після роботи і тим більше бурхливої вечірки - далеко не кожна здатна. Прочитати »

Чому сохнуть губи

Чому сохнуть губи
Жіночі губи споконвіку зводять з розуму чоловіків і без слів змушують їх коритися всім бажанням дами. Але іноді трапляються збої і ніжна шкіра на губах починає пересихати і тріскатися. У таких випадках потрібно негайно рятувати становище, а для цього слід спочатку з'ясувати причину сухості губ і що їх зможе вилікувати. Прочитати »

Побічні ефекти нарощування вій

Побічні ефекти нарощування вій
Якщо ви помітили, що ваші вії стали рідкими, то ви можете спробувати скористатися хімічним нарощуванням вій, таким чином ви зробите їх довгими і густішими. Варто зауважити, що нарощувати вії рекомендовано не всім. Якщо у вас проблеми із зором, якщо у вас ще які-небудь проблеми з очима взагалі, то вам найкраще уникати нарощування вій. Прочитати »
Scroll To Top