Рекомендуємо прочитати

Догляд за тiлом

Як прибрати жовтизну після синяка

Як прибрати жовтизну після синяка
Від ударів не застрахований ніхто, причому як ні від ударів долі, так і від простих побутових забитих місць. Багато неприємностей може принести звичайний синець, якщо своєчасно не надати необхідну допомогу підручними засобами. Прочитати »

Ускладнення при пластиці грудей

Ускладнення при пластиці грудей
Ускладнення при пластиці грудей досить різноманітні. Перше і досить поширене ускладнення при пластиці грудей - це зміна їх структури. Груди робиться набагато твердіші, ніж природні. Ризик даного ускладнення приблизно 10%, але повторна операція потрібно не дуже часто. Хоча якщо повторне хірургічне втручання все ж таки необхідно, після першої операції має пройти не менше півроку. Прочитати »

Грязьові маски

Грязьові маски
Наша ніжна шкіра постійно піддається зовнішньому впливу, тому її необхідно невпинно оберігати і балувати. Найбільш корисною і приємною процедурою для шкіри є нанесення косметичної маски. Особливу популярність серед масок займають маски на основі лікувальних грязей або, як їх ще називають, грязьові маски. Прочитати »

Масло для масажу

Масло для масажу
Щоб під час масажу руки краще ковзали, а користі було більше, використовуйте масло. Не обов'язково спеціальне. Можете купити в магазині або аптеці будь-яке рослинне. У кожного з масел є свої переваги і недоліки. Прочитати »

Округлі сідниці

Округлі сідниці
Вони не повинні бути занадто худими, адже округлості так сексуальні! Ми розповімо, які косметичні засоби разом з фізичними вправами і процедурами зроблять твою попку настільки апетитною, що чоловіки не зможуть відірвати від неї очей. Прочитати »

Чому не можна здирати родимки?

Чому не можна здирати родимки?
Родимки (по-іншому їх називають ще невусами) являють собою не що інше, як доброякісні пухлини, розташовані на нашій шкірі. Нешкідливі, здавалося б, з вигляду родимки насправді приховують у собі смертельну небезпеку, так як завжди залишається ймовірність їх переродження з доброякісної пухлини в злоякісну. Прочитати »

Засіб від пітливості ніг

Засіб від пітливості ніг
Пітливість ніг - це саме поширена проблема у людей. Зараз розроблено величезну кількість засобів від пітливості ніг, але якщо дотримуватися деякої гігієни, то можна позбутися пітливості і без цих засобів. Прочитати »

Олія трояндова

Олія трояндова
Ефірне масло з пелюсток троянд вважається одним з найцінніших і дорогих. Можна самостійно в домашніх умовах приготувати прекрасне масажне масло, яке надасть вашій шкірі свіжість і пружність. Прочитати »

Як доглядати за пахвами?

Як доглядати за пахвами?
Досить делікатна тема для кожної жінки - догляд за шкірою пахв. Практично кожна стикається з проблемами, що не рідко виникають в цій області. Після використання бритви шкіра пахв може потемніти, з'являється роздратування, пітливість і жахливо не приємний запах. Прочитати »

Червоні плями на ногах

Червоні плями на ногах
Будь-які плями, що з'являються на шкірі, вимагають пильної уваги і своєчасного лікування. Не всі плями на ногах небезпечні, припустимо, нерідко може з'явитися подразнення після епіляції. Іноді червоні плями на ногах з'являються після носіння тісного взуття або капронових колгот. Прочитати »
Scroll To Top