Рекомендуємо прочитати

Догляд за тiлом

«Інтимна» епіляція

«Інтимна» епіляція
Деякі жінки позбавляються від волосся в області бікіні, але деякі додатково проводять подібну процедуру не лише на лобку. І це не є писком останньої моди. Ще в дев'ятнадцятому столітті, подібній процедурі піддавали себе більшість європейських жінок, а в арабських странах практично усім представницям слабкої статі проводилась повна епіляція геніталій. Прочитати »

Правильний догляд за ногами влітку

Правильний догляд за ногами влітку
Піклуватися про здоровий стан своїх ніг необхідно круглий рік, а особливо в літній час. Дуже важливо приділяти час своїм ніжкам кожен день. До доглянутих і красивих ніжок ідеально підходять пишні спідниці для дівчаток. Прочитати »

Косметика для солярію

Косметика для солярію
У сльотаву осінь і морозну зиму хочеться виглядати так немов ви тільки що повернулися з тропічних островів де ніжилися під ласкавим сонечком. Таку можливість надасть солярій - засмага під штучним сонцем стає все більш популярною. Ще б! Прочитати »

Інтимне татуювання

Інтимне татуювання
Інтимне татуювання безумовно є «родзинкою» будь-якої дівчини. До речі кажучи, місцем його розташування не обов'язково повинні бути статеві органи. Інтимність татуювання полягає в тому, що крім вас і вашого шанувальника про її існування більше ніхто не дізнається. Прочитати »

Як правильно приймати ванну без шкоди для шкіри?

Як правильно приймати ванну без шкоди для шкіри?
Після довгого стомлюючого дня на роботі і інтенсивних занять у спортзалі, кожен з нас хоче прийняти розслаблюючу ванну. Але в холодні місяці, водні процедури часто викликають сварбіж, сухість та лущення шкіри. Прочитати »

Як кава впливає на стан шкіри?

Як кава впливає на стан шкіри?
Всі чудово знають про тонізуючі якості натуральної кави. Саме тому ми так любимо пити цей ароматний напій на сніданок, для того щоб швидше прокинутися і почати новий день енергійно і жваво. Але ж саме цього ми добиваємося і для стану своєї шкіри. Так чому б нам не спробувати скористатися  кавою для цих цілей?  Сьогодні ми розповімо вам про те, чим так корисна кава для нашої шкіри. Прочитати »

Видалення бородавок в домашніх умовах

Видалення бородавок в домашніх умовах
Бородавки - це доброякісні нарости, які з'являються на шкірі людини. Зазвичай вони світло-жовтого або темно-коричневого кольору, діаметром від 1мм і більше, округлої форми. Причиною їх появи на тілі людини є ураження вірусом шкірного покриву. Прочитати »

Жіноче гоління - поради

Жіноче гоління - поради
Гоління залишається одним з найпопулярніших способів видалення волосся. Це просто, швидко, безболісно і дешево. Однак як не отримати великі маленькі неприємності у вигляді порізів, врослих волосків, лущення шкіри?...  Якщо Ви зробите все правильно, то цей спосіб депіляції подарує Вам не лише гладеньку шкіру, а також і комфортні відчуття. Прочитати »
Scroll To Top