Рекомендуємо прочитати

Народні прикмети про розміри чоловічої гідності

article3450.jpg

Багато хто думає, що існує залежність між кількістю волосяного покриву на різних ділянках тіла чоловіка та його темпераментом. За такою логікою, чим чоловік волохатіший, тим він повинен бути "гарячіший". Однак фахівці спростовують подібну оману. А з суто сексологичної точки зору має значення тільки оволосіння лобка.

Варто відзначити, що у ряду народів (кавказьких, євреїв, арабів) підвищена волосатість - природний стан, тоді як "безволосі" азіати часом бувають набагато темпераментнішими.

До речі, якщо волосся густо кущаться, і на грудях, і на спині, то це нерідко буває ознакою патології наднирників, при якій рано настає статеве дозрівання. У цих випадках потенція тримається на високому рівні приблизно до 46-45 років, а потім може швидко знизитися.

І, наостанок, цікаві дані опитування, проведеного англійським журналом "Єва": 89% жінок проти того, щоб їх чоловіки видаляли волосся на грудях за допомогою депіляції. При цьому тільки 7% жінок люблять сильно зарослі чоловічу груди. 54% вважають за краще в міру волосатих. Волохата спина відштовхує 62% жінок. 68% не люблять рослинність на чоловічих сідницях.

А за даними іншого опитування жінок, близько 35% з них не по душі "зайве волосся", тоді як 3% бачать в них "ознака мужності". 37% - прихильниці золотої середини: хай волосся буде, але не дуже багато.

Чоловіки народжуються з таким же розмаїттям знарядь, а також осіб. Все це залежить від природи. У значного числа низьких чоловіків довге знаряддя, тоді як у такого ж числа високих чоловіків воно коротке. Худі слабкі чоловіки часто мають товсту тверду зброю; високі, добре складені чоловіки мають слабеньке маленьке знаряддя.

Су-Ну-Міао-Лун (даоський трактат про кохання).
Раніше вважалося, а деякі й досі вважають, що якщо у чоловіка великий ніс, то, значить, у нього і великий член. Насправді це не відповідає дійсності. Проведені дослідження не виявили прямої анатомічної залежності довжини, величини статевого члена від тих чи інших рис обличчя (про те, що не всі згодні з цим твердженням, трохи нижче) і особливостей фігури. Цікаво, що вчені все-таки виявили зв'язок між статевими органами і носом, але ... у жінок. На носовій перегородці знаходяться так звані "точки Фліка", які при менструації набухають і легко кровоточать. Фахівці зазначають, що фізіотерапевтичне вплив на ці точки дає лікувальний ефект при деяких гінекологічних захворюваннях.

Що ж стосується статевої активності, то думка, що всі маленькі лисі чоловіки з великими носами - статеві гіганти, не більше ніж забобони. Однак вченим все ж таки вдалося довести, що можна визначити рівень статевої активності за зовнішніми даними людини. Але ніс, ріст і лисина тут ні при чому. Своєрідним же індексом сексуальної активності є співвідношення довжини стегна до довжини всієї ноги. Чим довша стегно, тим людина сексуально активніша.

Всупереч широко поширеній думці, розмір статевого органу чоловіка практично ніяк не залежить від його росту і величини інших частин тіла. Розмір члена залежить тільки від індивідуальних спадкових факторів.

Про цікавий способі визначення величини статевого члена по одному із зовнішніх ознак повідомляє у своїй статті "Елементи" порно "у народній культурі російських в Карелії" К.К. Логінов: "Досить опосередковане відношення до народної порно культурі російських Карелії має сучасний спосіб визначення товщини чоловічого члена, до якого іноді підштовхують жінки-насмішниці вперше потрапила в їх середовище чоловіка. Йому пропонують скласти вчетверо прямокутний шматок паперу (хоча б фантик від цукерки), прикласти його куточком, де зійшлися згини, до кінчика свого нігтя на великому пальці лівої руки і, нарешті, обрізати куточок по радіусу цього нігтя. Потім жінки забирають папір у чоловіка, розкривають її і демонструють усім утворився після вирізання куточка просвіт. Діаметр отриманого отвору, як вважається , відповідає товщині не збужденого чоловічого члена того, хто попався на цей сексуальний розіграш ".
 

А у росіян жителів Заонежя, за повідомленням Логінова, є інший спосіб визначення величини чоловічого члена. Вважається, що член тим більший і довший, ніж ширша і довша ступня.

А не так давно американський доктор медичних наук Стівен Т. Чанг ознайомив громадськість зі своїм методом визначення величини статевого члена. Він вважає, що за рисами обличчя чоловіки все-таки можна скласти точне уявлення про розміри і форму його статевого члена. Доктор Чанг, будучи не тільки лікарем, але і фахівцем з східних релігій, і зокрема даосизму, стверджує, що саме це вчення дозволяє за рисами обличчя встановити практично все. Ось деякі "ключики" до визначення розмірів і форми чоловічого члена.

Чоловік з довгим носом і довгими пальцями має і довгий член.
Чоловіки з коротким носом і короткими пальцями відповідно мають маленькі члени.

Чоловіки з довгими носами і короткими пальцями або ж з довгими пальцями, але короткими носами мають член середніх розмірів.
Якщо у чоловіка кінчик носа крупний, то він володіє товстим членом. У тому ж випадку, коли кінчик носа у чоловіка маленький, як гудзик, він має тонкий пеніс;

За формою великого пальця руки можна визначити форму члена. Якщо великий палець має форму гриба, то і член у чоловіка має подібну форму - з вузьким стовбуром і широкою "капелюшком" (головкою). Тоді ж коли великий палець у чоловіка трикутної форми, то і член у нього точно такий же.

Вірною ознакою члена великих розмірів у чоловіка є товсті, м'ясисті губи.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Як пояснити, чому розпався шлюб? Часто подружжя, ще пару років тому цілком щасливі і один одним задоволені, і самі не...
Через страх того, що дівчина вчасно не прибере свої відточені на суперниках різці, чоловіки готові відмовитися від...
Кожен чоловік з часом намагається схилити свою дівчину до анального сексу. Хтось відразу йде ва-банк після першого...
Практично для кожного представника чоловічої статі розмір його гідності вельми важлива тема. Одні пишаються розмірами...
Scroll To Top