Рекомендуємо прочитати

Що робити, якщо у чоловіка маленький пеніс?

article3448.jpg

В жіночих розмовах часто фігурує чоловіча гідність значних розмірів. Дівчата, обранці яких не можуть похвалитися великим членом, як правило, мовчать. Виникає питання - чому ця тема для дам настільки болюча?

Не так вона важлива для самих чоловіків - вони-то змирилися або роблять все можливе, щоб їх «хлопчики» підросли, а ось для жінок - все навпаки. Звичайно, великий розмір сприймається, як символ фізичної сили і переваги. Але і з пенісом поменше можна відмінно співіснувати, адже воістину головне - не довжина, а вміння ним розпоряджатися.

Якщо ви у своїй сексуальній практиці зіткнулися з володарем маленького члена, вам необхідно вивчити так звану «інструкцію по застосуванню». А якщо ця людина вдобавок не банальний коханець, а ще улюблений і люблячий чоловік, то вивчіть напам'ять наші золоті правила поведінки. Головне - не посилюйте комплекс коханого. У ваших силах дати йому відчути себе справжнім героєм-коханцем.

Правило перше
Ніколи і ні за яких обставин не вказуйте йому на маленький розмір. В пориві гніву ви можете крикнути: «Та ти мені зі своїм маленьким членом і даром не потрібний!» Далі ви забуваєте про скандал, але він-то пам'ятає ваші слова, вони його образили і образили. Жарти щодо його розмірів теж бажано залишити при собі.
 

Правило друге
Не перестарайтеся з компліментами, які ви використовуєте, щоб підвищити його самооцінку. Не треба кожен раз при вигляді його пеніса вигукувати: «Ах, який він величезний!» Це буде виглядати запобігливо, і знову подумки чоловік повертатиметься до розмірів свого пеніса.

Правило третє і основне
Любіть кожну частину тіла свого обранця незалежно від розміру і форми. Тоді вам не доведеться винаходити якісь способи підняття його самооцінки. Все вийде природно.

Є кілька цікавих фактів, з якими ви можете ознайомити коханого:
1. У багатьох випадках чоловіки вважають свій член невеликим необґрунтовано: розміри малого пеніса коливаються від 8 до 10 см, пеніс ж більше 10 см вважається середнім.
2. У Стародавній Греції шанувався саме невеликий фалос. Аристотель писав: «Маленькі члени більш родючі, так як спермі доводиться долати меншу дистанцію».
3. Згідно з останніми дослідженнями, 20% іспанців мають не просто невеликий член, а мікропеніс, що не перевищує 7 см. А адже це нація, про сексуальну силі якої ходять легенди!

А тепер про підходящі пози
Чи треба говорити про ті переваги, які чекають вас під час анального або орального сексу з володарем невеликого члена? Напевно, ні, так як в ці моменти ви будете вдячні йому за саме ті пропорції органу, які він має. Як свідчить статистика, саме чоловіки з невеликими пенісами можуть похвалитися такими чудесами куннилингуса, до яких багатьом плейбоя рости і рости.

Що стосується традиційного сексу, то, як мовиться, вам і карти в руки, вірніше, пози, при яких член максимально глибоко проникає в жінку і дозволяє їй не відчувати себе обділеною або незадоволеною. Кращими позиціями в цьому випадку можна вважати ті, коли жінка зверху і коли партнери сидять один до одного обличчям. Як стверджують сексологи, вони дозволяють маленькому пенісу впертися прямо в точку G, що посилить насолоду і навіть змусить випробувати декілька оргазмів поспіль.

Як ще чоловік може компенсувати брак жаданих сантиметрів? По-перше, можна придбати в секс-шопі насадку на член, яка збільшить його і дасть партнерці додаткову стимуляцію. Обидва коханця зазвичай залишаються дуже задоволеними. Також купите лубрикант, який дозволяє піхві стати вузькою, - за рахунок тертя ви досягнете оргазму в найкоротші строки. І ще - подбайте про те, щоб ваш чоловік став віртуозом в мануальної стимуляції піхви, ануса і клітора. Вид сексу з застосуванням пальців рук називають Фінгеринг, а от введення в отвір жінки декількох пальців або кулака прийнято іменувати фістингом. Всі ці "маніпуляції" цілком заміняють жінці традиційний секс і дуже навіть урізноманітнюють інтимне життя.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

На дворі вже двадцять перше століття, але чомусь досі у людей панує двояке ставлення до складання шлюбного контракту у...
Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Чоловіки часом здаються нам прибульцями з іншої планети. Не дарма ж кажуть, чоловіки з Марса, а жінки з Венери....
Я довго роздумувала над фактом чоловічих зрад і прийшла до висновку, що чоловіки і жінки часто ходять "наліво" за...
Scroll To Top