Рекомендуємо прочитати

4 помилки в мінеті

article2581.jpg

1. А ти його зубками, зубками ...

Через страх того, що дівчина вчасно не прибере свої відточені на суперниках різці, чоловіки готові відмовитися від орального сексу взагалі. Немає нічого страшнішого, ніж торкання жіночих зубів об ніжну чоловічу плоть, тому їх слід "закочувати" в губи. Ось чому дівчата з пухкими губками користуються у сильної статі великим успіхом — травматизм значно менший.

2. Не в руках сила.

Багато особливо вибагливі дамочки воліють в рот нічого стороннього не брати і обмежуватися виключно роботою рук (добре хоч не в гумових рукавичках). Хочу вас засмутити: ефект все одно не той. І зовсім не тому, що таке упереджене ставлення образливо (точніше, не тільки через це). Стовбур пеніса не має достатньою чутливістю, тому! ручна стимуляція цієї зони (що найчастіше і має місце в якості підлого сурогату) не може доставити значного задоволення чоловіку. Зрештою, це він і сам вміє.

3. Сильно — не означає приємно.

Це факт, але відомий не всім. Дівчата люблять пускатися в крайнощі, так що багатьом здається, що чим глибше вона заковтне знаряддя любові свого милого, тим оргазменніше йому стане.

Помилки в мінеті

Якщо до цього додати жорсткі зворотно-поступальні рухи і загальний "робочий" настрій, то картинка виходить, придатна лише для жорсткого німецького порно, але аж ніяк не для життя. Статевий, зокрема. Самим сприйнятливим до пестощів місцем є голівка члена, а при такому підході вона практично не бере участі у процесі.

4. Член навпіл не складається.

Не потрібно мати п'ятірку з математики для того, щоб зрозуміти одну річ: середня глибина рота — 7,5-9 см, а середньоєвропейська довжина пеніса від 10 до 14 см. Удвічі він (пеніс) принципово не складається. Тому робіть висновки — можна вдавитися. Це загрожує не просто кашлем, блювотними спазмами і порушеною фрикційної гармонії, а й прецікавий рефлекс — якщо з силою натиснути на дальню стінку гортані, щелепи, щоб уникнути подальших мук, самі собою зачиняються. І відкушують все те, що знаходилося в роті.

Помилки в мінеті

У момент оргазму чоловік довільно починає рухати тілом, бажаючи якомога глибше зануритися в улюблену. Він, дурненький, і не підозрює, як боляче і негарно йому можуть, зробити. Тому — безпосередньо перед оргазмом партнера слід трішки відхилити голову в бік, що дозволить його пенісу увійти цілком, не створюючи небезпеки для ваших дихальних шляхів. Звучить страхітливо, але на практиці виходить набагато легше, ніж подальша медична штока.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Еротичні сни не обов'язково повинні супроводжуватися віртуальним статевим актом. Зигмунд Фрейд розкусив наші таємні...
Ознаки того, що ви погані в сексі, можуть бути явними, а можуть бути непомітними. Усвідомити їх не так просто, адже хто...
Відсутність сексуального бажання є проблемою, яка зачіпає набагато більшу кількість жінок, ніж ви думаєте. Багатьох з...
Небагато знайдеться жінок, які б хоч раз в житті не чули вислови про те, що любові всі віки покірні. Одні з ним повністю...
Scroll To Top