Рекомендуємо прочитати

Навіщо потрібна віртуальна любов?

article2747.jpg

Блиск в очах, прискорене серцебиття, піднесений настрій і постійне бажання зробити щось хороше. Такий стан, напевно, відчував кожен хоч раз у своєму житті і називається воно першою стадією закоханості.

Почуття закоханості або любові - це найпрекрасніше переживання, на яке здатна людина. Воно змушує поглянути на багато речей інакше, відчути смак життя і зрозуміти, що ми не самотні в цьому світі, що все ще можливо. Саме тому багато, переживши одного разу закоханість, прагнуть знову до цього світлого і окрилячого почуття. Для когось це стає сенсом всього його життя.

В даний час, у зв'язку із збільшеним інтересом до різних сайтів знайомств і віртуальному спілкуванню, з'явилося таке поняття, як віртуальна любов. Спробуємо розібратися, що ж це таке і як можливо полюбити людину, якої навіть жодного разу не бачила.

Віртуальна любов

Починається все банально - вітання, ні до чого не зобов'язуюче спілкування, яке триває день за днем, а потім не помічаєш, як невидима людина, яка розмовляє з тобою за допомогою всесвітньої павутини, стає чимось важливим в цьому житті. І ось вже складно уявити своє життя без щоденного розмови по душам.

Чому так відбувається і як ні до чого не зобов'язуюче спілкування переростає в почуття любові? Насправді все цілком передбачувано. Спілкуючись за допомогою інтернету і не бачачи співрозмовника, ми розкриваємося більше, ніж у звичайному житті. Адже кожному з нас важливо залишатися самим собою. А в цьому випадку так і відбувається, що немає необхідності турбуватися про те, як ми виглядаємо або, що про нас подумає співрозмовник. Не потрібно стежити за мімікою, за емоціями. До того ж невидимий співрозмовник - це якась інтрига і таємниця, якої так не вистачає в повсякденному житті.

Віртуальна любов

Але у кожної медалі є дві сторони, так і у випадку з віртуальною любов'ю завжди є ризик розчаруватися і отримати на виході не те, що очікуєш. Будь-яка людина в душі трохи романтик, і отримуючи в нагороду віртуальну любов, багато хто з нас починають прищеплювати об'єкту бажання ті якості, якими він може зовсім і не володіти. Створюючи свій образ в голові, потім буде складно від нього відмовитися, якщо виявиться що претендент не відповідає твоїм надуманим фантазіям. Після чого знову пошук того, хто наблизиться до придуманого ідеалу. Все це добре і допомагає урізноманітнити сірі будні, головне не захопитися грою у віртуальну любов настільки, щоб перестати закохуватися в реальних людей, з усіма їх недоліками і вадами.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Згідно з даними статистики, шлюби розпадаються постійно. Причому існує тенденція до розширення даного феномена. Ще...
Чоловік є вірною і надійною людиною, якого дружина вже давно знає і знає, чого від нього можна чекати. Коханець, в свою...
Небагато знайдеться жінок, які б хоч раз в житті не чули вислови про те, що любові всі віки покірні. Одні з ним повністю...
Безумовно, кожен стикався з ситуацією, коли співрозмовник починає підвищувати голос. Перша думка - кричати у відповідь...
Scroll To Top