Рекомендуємо прочитати

Чому чоловікам потрібен "секс на стороні"?

article3260.jpg

«Якщо ви дбаєте про новизну сексуальних відчуттів, просто замініть звичну вам партнерку на «дівчину місяця»!

Мило, забавно, пізнавально і - головне - корисно для вашого втомленого від сім'ї і непосильної роботи організму!"- Радять чоловікам послужливі панове сексологи.

І - нітрохи не бентежачись праведного гніву добропорядних домогосподарок - дохідливо і охоче роз'яснюють чоловікам і панночкам, чому їх подружжя зобов'язані час від часу вдаватися до плотських задоволень без їх нав'язливої участі.

Нітрохи не боячись виявитися ненароком забитими чавунною сковородою по переповненій мозковими звивинами голові, ні краплі не лякаючись бути посланими заміжніми жінками у всьому відоме причинне місце, доктора сексологи вирішили озброїти сучасних чоловіків сміливими анти подружніми ідеями. Власне, відповідь на філософське питання «Тварина я тремтяча або право маю?», Час від часу виникає в голові одруженого чоловіка при вигляді пари вільних жіночих ніжок, що з незапам'ятних часів розбурхували свідомість, мучили совість і вкінець вимотувале людське лібідо. Допомогти чоловікам знайти бажані ніжки «на стороні» і при цьому захистити вразливу чоловічу психіку від непотрібних емоційних бурь взялися друзі-сексологи. «Кожен одружений чоловік має право на односерійний секс з пригледівшоюся йому жінкою!» - Гордо заявили буревісники правди і, щоб запобігти лавину матюків і непристойних фразеологізмів, негайно взялися затуманювати сприйнятливу і довірливу жіночу свідомість науковими фактами і відкриттями. Виявилося, що дружина, ревно стримуюча сексуальні пориви чоловіка, націлені на сторонніх жінок, не просто нехороша людина, а гальмо. Гальмо для розвитку людства. Судіть самі: генний апарат чоловіка влаштований природою так, що один тільки сексуальний намір у бік незнайомки провокує стійку і тривалу ерекцію. Ця сама ерекція обумовлена потенційною можливістю запліднити ще одну жінку. З іншого боку, тривале статеве життя з єдиною і неповторною особливою (читай: з дружиною) слабшає якість і тривалість ерекції. «Це ще чому?» - Негайно обурилися берегині сімейного вогнища і зайняли позицію «ноги на ширині плечей, руки - в боки». «Та тому що генетичний апарат чоловіка вважає дружину вже заплідненої, а значить секс з нею, з точки зору генетики, - процедура безглузда і, вибачте, даремна!» - Дохідливо роз'яснюють вчені.

«Ви тільки уявіть, скількох жінок міг би задовольнити і запліднити ваш чоловік!» - Продовжують нариватися на скандал сексологи. І, щоб не бути голослівними, озвучують факти і цифри: при сексуальному контакті з новою жінкою обсяг сперми потроюється; при цьому кількість сперматозоїдів збільшується в 5-6 разів; швидкість руху «хвостатих» зростає в 2-4 рази ...

При всьому при цьому чоловік отримує колосальну сексуальну розрядку: по-перше, з причини новизни відчуттів; по-друге, тому, що інтим з дівчиною, яку бачиш у перший і в останній раз, позбавляє від думок про те, скільки балів вона поставить за техніку і еротичний артистизм. Забавно, що на питання жінок, мовляв, а чи можна нам заради запліднення незапліднених не тільки закривати очі на позасімейні розваги чоловіків, а й відкривати двері своєї спальні для привабливих незнайомців, панове сексологи нахмурились, і, здійнявши в небо вказівний пальчик, відрізали: «У цьому немає абсолютно ніякого сенсу і потреби. Тому що генетичний апарат жінки орієнтований на постійного статевого партнера, на біохімію вже звичного чоловіка» Вийшло у результаті, як у тому анекдоті: якщо дружина застане чоловіка в ліжку з іншою жінкою - це ситуація; а якщо чоловік застане дружину в обіймах іншого чоловіка - це проституція. Що, власне кажучи, і треба було довести.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Деякі люди вступають в шлюб один з одним, а потім розлучаються. Шлюби, які закінчуються розлученням, в більшості...
Розуміння, ласка, любов, яка не знає кордонів; казки, прочитані вголос зимовими довгими вечорами; домашні пироги; теплі...
Поняття «сім'я» насправді дуже багатогранно. І те, що здається безглуздим і нестандартним для одних, для інших -...
Він привабливий, він чарівний, він робить все, як годиться. Можливо, ти нарешті зустріла чоловіка своєї мрії, того...
Scroll To Top