Рекомендуємо прочитати

Якщо вашій подрузі зраджує чоловік

article1302.jpg

Уявіть собі, що в один далеко не прекрасний день ви дізнаєтеся, що чоловік вашої близької подруги зраджує їй. Швидше за все, вашим першим і цілком щирим поривом буде розповісти подрузі про зраду. Але чи варто це робити і чому так важливо обдумати цей крок?

Так як же бути? З одного боку, підносити близькій людині такі нерадісні новини вже неприємно. З іншого, промовчавши, ви як би мимоволі стаєте учасницею закулісної гри проти вашої подруги, що теж не додасть вам душевної рівноваги. Тим більше ви будете мати «блідий вигляд», якщо подруга таки дізнається про зраду не від вас і виявиться, що ви були в курсі подій. Так, може, таки варто все розповісти?

Подивимося правді в очі: навіть виявивши максимум такту, ви все одно станете для своєї подруги «гінцем, що приносить погані вісті». А таких гінців, як відомо, карають. Подруга може вам просто-напросто не повірити, звинувативши у брехні. Може повірити і на вас же виплеснути всю бурю своїх негативних емоцій. Так, ви ні в чому не винні, але на когось же їй треба їх виплеснути. І навіть якщо цього не станеться, важко передбачити, як ваша подруга буде вести себе з вами надалі. Можливо, вона просто не зможе вам пробачити того, що саме ви стали свідком її приниження. Так що не дивуйтеся, якщо подруга спочатку ввічливо подякує вам за проявлену чесність, а потім почне всіляко вас ігнорувати.

А що будете почувати ви? Напевно вам самій буде нелегко бачити душевні страждання близької людини, особливо, якщо шлюб вашої подруги завалиться і вона не зможе від цього оговтатися. Можливо, вона шалено любить цього чоловіка, і в тому, що вони розлучилися, звинуватить вас. Вийде, що бажаючи допомогти подрузі, ви зруйнуєте її життя! А якщо вона пробачить чоловікові його зраду, чи погодиться він бачити вас в їхній компанії?

Зрада - це ... зрада? Подумайте ще ось про що: чи все ви знаєте про внутрішньосімейних відносинах вашої подруги? Може бути, вона і сама смутно здогадується про те, що відбувається, але не хоче в це вірити. Так чи потрібна їй правда? Або ваша подруга вже знає про зраду, але воліє зберегти сім'ю. А тут ви зі своїми викриттями роз'ятрити її душевні рани! Або вони щось приховують від дітей і близьких, маючи романи на стороні? Можливо, в їхній родині вже давно назріли проблеми, про які ви навіть не здогадуєтеся, так чи варто вести себе як слон в посудній лавці?

Здорові міркування показують, що не слід так грубо втручатися в таку тонку сферу життя як сімейні відносини. Не поспішайте стати «третім-зайвим»!

Читайте актуальные Новости Запорожья сегодня на сайте Индустриалка.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Згідно з даними статистики, шлюби розпадаються постійно. Причому існує тенденція до розширення даного феномена. Ще...
У свідомості людей утвердилася думка, що щасливий шлюб може бути тільки при наявності дітей. А бездітний шлюб...
Любов, весілля, щасливе сімейне життя .... Про це мріє кожна жінка. На жаль, іноді наші мрії розсипаються на порох, і після...
Scroll To Top