Рекомендуємо прочитати

Учені вирахували довжину середньостатистичного пеніса

article3487.jpg

На питання, котре не давало спокою мільйонам чоловіків та жінок, нарешті відповіла наука. Британські вчені встановили, якою є середня довжина пеніса, проаналізувавши анатомічні параметри понад 15 тисяч добровольців.

Експерти сподіваються, що цифри допоможуть лікарям при роботі з пацієнтами, що потерпають від "тривоги маленького пеніса". Між тим хвилювання з приводу того, чи не замалий їхній статевий орган, має переважна більшість чоловіків, підкреслюють вони. У найсерйозніших випадках може розвинутися навіть психологічний розлад, дисморфофобія.

Про це пишуть Yahoo! News із посиланням на AFP.

Отже, середня довжина пеніса в ерегованому стані становить 13,12 сантиметра. В обхваті середньостатистичний чоловічий статевий орган має 11,66 сантиметра.

У спокійному ж стані середньостатистичний прутень має 9,16 сантиметра в довжину та 9,31 сантиметра в обхваті.

Ці результати були оприлюднені в Міжнародному урологічному журналі BJU.

Експерти звели докупи дані щодо розмірів пенісів, одержані під час 20 попередніх досліджень, проведених у Европі, Азії, Африці та США. Добровольцям було від 17 до 91 року.

Учені не виявили доказів того, що приналежність до тієї чи іншої раси визначає розмір статевого органу. Щоправда, більшість учасників дослідження походили з країн Європи чи Ближнього Сходу, тож науковці не мали можливості провести ґрунтовні порівняння.

Не знайшла жодного підтвердження теорія про кореляцію між розміром ноги та розміром пеніса.

Загалом, кажуть дослідники, аномально малий статевий орган у світі має лише 2,28% чоловіків. Щоправда, приблизно стільки ж може похвалитися видатним параметрами.

Утім вчені визнають, що в результатах може бути похибка – у менший бік. Цілком можливо, що чоловіки, котрі брали участь у дослідженні та спокійно погоджувалися на те, щоби їх обміряли, мали вагоміші підстави бути впевненими в собі, аніж більшість представників сильної статі.

Українська правда - Життя

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Я довго роздумувала над фактом чоловічих зрад і прийшла до висновку, що чоловіки і жінки часто ходять "наліво" за...
На дворі вже двадцять перше століття, але чомусь досі у людей панує двояке ставлення до складання шлюбного контракту у...
Чоловіки часом здаються нам прибульцями з іншої планети. Не дарма ж кажуть, чоловіки з Марса, а жінки з Венери....
Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Scroll To Top