Рекомендуємо прочитати

Скільки сексу повинно бути?

article3075.jpg

Сексу повинно бути багато. Скільки «багато», ніде точно не описується, в деяких випадках можна почути не менш розмите слово - «досить».

Сексологи рекомендують слухати свій організм і діяти згідно темпераменту, а припущення, що «чим більше сексу, тим краще» - далеко не завжди вірно.

Жінки все більше скаржаться на проблеми зі своїми другими половинками. Які висновки з цього варто робити, мало хто знає. Чи означає це, що чоловіки не здатні задовольнити потреби обраниці або може жінка сама не до кінця розібралася в собі? Ніхто толком і не знає, як визначити свої реальні потреби в кількості сексу.

«Хотіти» ж теж можна по-різному. Всі знають, що під час сексу, тіло не завжди дружить з головою. Буває, що в повній знемозі і втомі людина може відчувати такий сильний сексуальний потяг, що і в щільному графіку знайде для сексу час.

А буває, що нічого і не хоче, але при вмілому підході може і розворушити себе. Чи вважати такі моменти необхідністю або чимось зайвим?
Багато сексологів стверджують, що існує індивідуальна норма, обумовлена статевою конституцією, тобто темпераментом. Не варто брати на себе занадто багато, але й недобирати теж не рекомендується. Організм просто на просто вам цього не пробачить.

Що стосується норми в парі, то для адаптації партнерів з різними потребами лікарі вивчають діапазон прийнятності пари і дають індивідуальні і парні інструкції по його розширенню. Сам темперамент змінити просто-напросто не можна.

Вважається, що, якщо сексу немає, щось не так. Хоче людина чи не хоче, якщо вона здорова і в повному розквіті сил, статеве життя вести зобов'язана.

Навіть слабкий сексуальний темперамент і те розпорядження апетитами і можливостями, нехай і досить скромними. У таких моментах стриманість переноситься простіше. Якщо ж сексуальна потреба висока і не співвідноситься з можливостями, може з'явитися дратівливість, а при тривалому утриманні можуть виникнути жіночі захворювання. Наприклад, гінекологи ще в дев'ятнадцятому столітті називали деякі гінекологічні захворювання «чернечими».

Але це не говорить про те, що треба кидатися на шию кожному першому чоловікові. Слід вміло шукати і вибудовувати гармонію у відносинах, це стосується і статевого життя.

Лікарі-сексологи допомагають розбиратися в проблемах самотності і поліпшити вже існуючі відносини.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

На дворі вже двадцять перше століття, але чомусь досі у людей панує двояке ставлення до складання шлюбного контракту у...
Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Чоловіки часом здаються нам прибульцями з іншої планети. Не дарма ж кажуть, чоловіки з Марса, а жінки з Венери....
Я довго роздумувала над фактом чоловічих зрад і прийшла до висновку, що чоловіки і жінки часто ходять "наліво" за...
Scroll To Top