Рекомендуємо прочитати

5 наукових фактів на користь сну без одягу

article3503.jpg

Суперечки про те, чи варто людям спати в піжамі або повністю оголеними, ведуться вже не перше десятиліття. Ось п'ять причин на користь того, щоб відмовитися від одягу під час сну.

1. Хороший сон

За даними Американської академії сомнології, температура тіла людини знижується відповідно до циркадних ритмів, коли він занурюється в глибокий сон. Якщо при цьому людина перебуває в одязі, це перешкоджає натуральному охолодженню, що порушує цикл сну. Тому не заважайте вашому тілу остигати без одягу.

2. Провітрювання

Деякі експерти вважають, що коли люди сплять голими, це допомагає провітрювати деякі частини тіла, які традиційно закриваються одягом. Провітрювання скорочує кількість бактерій.

3. Впевненість у собі

Спати голим це просто сексуально, що не вимагає особливих доказів. Чим більше ви впевнені в красі свого тіла, тим більш сексуальними себе почуваєте.

4. Розмір живота

Якщо ви будете спати без одягу, то зможете скоротити кількість жиру навколо живота і навіть знизити рівень холестерину. Ночами тіло остигає, в організмі збільшується виробництво гормону росту, одночасно знижується рівень кортизолу. Ідеальний нічний сон складається з двох циклів: під час першого тіло позбавляється від кортизолу, а під час другого збільшує його рівень, щоб підготуватися до пробудження. Для цього потрібна енергія. Якщо ваш сон порушується через носіння піжами або нижньої білизни, то організм виробляє більше кортизолу, ніж зазвичай. У свою чергу, це збільшує апетит.

5. Більше сексу

Якщо ви спите без одягу, то будете мати більше сексу. Сон без одягу збільшує сексуальне бажання і зміцнює відносини між партнерами, як показують численні дослідження. Без одягу в людини виробляється більше гормону окситоцину, який сприяє зростанню сексуального бажання.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Різних розмірів, кольорів і форм...Насіння - це зародки рослин з початковим запасом поживних речовин. Рослини...
Сьогодні мільйони косметичних марок пропонують масу засобів і комплексів по догляду за шкірою навколо очей, яка, як...
Банани-хороший засіб від депресії. Містять в собі алкалоїд харман. Поївши бананів людина відчуває себе краще. Банани...
Сьогодні близько 8-10% школярів молодших класів страждають на короткозорість. До старших класів таких дітей стає 23-30%....
Scroll To Top