Рекомендуємо прочитати

Як правильно фліртувати з чоловіком

article2732.jpg

Однозначно відповісти на питання, як правильно фліртувати з чоловіком, на жаль неможливо. Це пов'язано з тим, що до кожного чоловікові необхідний свій особливий підхід. Однак у кожної жінки в арсеналі повинні бути спеціальні хитрощі і приманки, які діють на всіх і кожного. Отже, як же почати правильний флірт з чоловіком?

Для початку слід зазначити, що практично всі чоловіки люблять жінок з родзинкою, таких собі загадкових німф. Для подібного способу буде потрібно зовсім небагато, а саме впевненість в собі і розкутість, але в той же час доброзичливість і ніжність у погляді та поведінці. Впевнена в собі жінка просто притягує чоловіків своєю гордою поставою, впевненою, але спокусливою ходою, при цьому відчуває себе розслаблено і легко. Звичайно ж така впевнена в собі леді повинна бути ідеальна у всьому, в тому числі і в мистецтві поцілунку. Спробуйте відчути себе переможницею і перемога на любовному фронті неодмінно вас наздожене!

Як правильно фліртувати з чоловіком

Далі слід налагодити з потрібним вам чоловіком зоровий контакт. Це може бути просто швидкоплинний погляд, однак більш довгий і багатообіцяючий. Після цього слід повз посміхнутися і відвести погляд удалину. Цей прийом можна повторити кілька разів протягом 10-15 хвилин. Звичайно ж правильний флірт з чоловіком неможливий без попередньої підготовки. Перед тим як ви зважитеся «заманювати» чоловіка у свої обійми не завадило б переконатися, що ви виглядаєте сексуально і привабливо. Для цього необхідно приділити максимум уваги вибору одягу (він повинен бути жіночним, але не вульгарним), макіяжу, зачісці і манікюру. На думку багатьох представників сильної статі, саме акуратно виконаний манікюр показує справжнє обличчя жінки.

Як правильно фліртувати з чоловіком

Коли справа дійде до розмови, то не варто хвилюватися. Ваша мова, голос і поведінка повинні бути спокійними і плавними, а ваші перші фразу можуть сформувати про вас перше враження, тому не кажіть про дурниці, спочатку думайте, а потім говоріть! Якщо чоловік попросить вас розповісти щось про себе, то чи не доречно буде присвячувати його в усі ваші проблеми і розповідати свою повну біографію в деталях. Краще відповісти максимально коротко, але доступно, про те, що у вас все добре, підкреслити деякі свої досягнення і розповісти про найближчі плани. Так чоловік зрозуміє що ви успішна дівчина, яка не шукає вигоди від знайомства з ним. Набагато краще зав'язати розмову таким чином, щоб чоловік розповідав про себе. Але не влаштовуйте йому допит, краще зробіть кілька компліментів.

І нарешті, не забувайте про те, що чоловікам подобається скромність. Нехай вона буде виражена в чомусь одному, наприклад в тихому голосі або не яскравому вбранні. Чоловік повинен розуміти, що він перевершує вас, він сильніший і мужній, а значить йому захочеться всіляко оберігати жінку і оспівувати її красу і мудрість!

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Не тільки можна, а й треба! По-перше, щоб як і раніше відчувати себе чарівною і бажаною. По-друге, щоб зберігати...
При віртуальному спілкуванні набагато простіше сподобатися хлопцю, ніж при реальному спілкуванні. Не бачачи...
Харизму можна розвинути. Силу волі можна розвинути. Креативність можна розвинути. Пам'ять можна розвинути. Людина -...
Scroll To Top