Рекомендуємо прочитати

Важливі правила інтернет-знайомства

article2368.jpg

Багато хто є противниками знайомства в Інтернеті, але статистика показує, що більше половини сімей знайшли один одного саме у всесвітній Мережі.

Як знайти свою половинку і не потрапити на малоприємну особистість?

1. Правильно виберіть сайт.


Визначтеся, на якому ресурсі ви хочете створити анкету. Критеріїв тут може бути два. Перший, по кількості містяться анкет користувачів. Проста арифметика: більше анкет - вище вірогідність, що хтось придивиться. І другий - тематичний. Наприклад, якщо ви любите картинг, лижі, садівництво - шукайте свого супутника на такому ж ресурсі.

2. Трагічна доля чоловіка


Він потрапив в аварію, розбив чужу машину і тепер повинен багато грошей злому дяді. Це сама стандартна хитрість віртуального шахрая. Варіацій багато - від хворої мами до термінової операції на язичі. І він не соромиться просити у вас у борг. Звичайно ж, це черговий шахрай, тільки знайте, що обставити він зможе все так, що ви і самі захочете віддати йому гроші. Тоді згадайте - навіщо ви прийшли на цей сайт - щоб зустріти чоловіка, якого хочете спонсорувати?

3. Я серйозно!


Спочатку він не може наговоритися з вами, пише вам по кілька разів на день, потім зникає на тиждень, а то і на два. Така поведінка має викликати у вас залежність, але ви грайте за своїми правилами, живіть за своїм розкладом. Він може фліртувати з вами так скільки завгодно, але в кафе навряд чи поведе. А навіщо - приємне спілкування онлайн ... йому цілком достатньо. Не витрачайте часу на несерйозних чоловіків. Вмійте відсівати.

4. Хочу тебе побачити.


Не затягуйте з першим побаченням. Ви активно спілкуєтесь тиждень, ви обмінялися фото і сподобалися один одному, але варто вже переходити до наступного етапу - реальної зустрічі. Він може виявитися не тим, ким ви хотіли б, і чим раніше ви з ним зустрінетеся, тим менше у вас буде часу на домальовування свого віртуального коханого. Варто розуміти, що з першого разу зустріти чоловіка своєї мрії неможливо. Може пройти 3, 5 і навіть 10 зустрічей з різними кавалерами ...

5. Моя біографія


Для пошуку свого чоловіка не обов'язково вказувати в анкеті розмір своєї ноги, дату народження, ім'я мами, факультет, на якому навчається брат і фірму, у якій ви працюєте. Мінімум даних про себе. Якщо ви захочете - розповісте чоловікові про це при особистій зустрічі. Але повірте, при першому знайомстві йому глибоко все одно - народилися ви в січні або квітні. А ось інтернет-шахраям ця інформація дуже знадобиться.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

При віртуальному спілкуванні набагато простіше сподобатися хлопцю, ніж при реальному спілкуванні. Не бачачи...
Ці цікаві факти про флірт можливо допоможуть вам поліпшити ваші навички при знайомстві....
Еротичні сни не обов'язково повинні супроводжуватися віртуальним статевим актом. Зигмунд Фрейд розкусив наші таємні...
Інтернет міцно увійшов у наше життя. Одні бачать в Інтернеті паличку-виручалочку, енциклопедію з усіх питань, інші...
Scroll To Top