Рекомендуємо прочитати

Як збудити чоловіка. Уроки сексу ...

article3272.jpg

Отже, жінка, здатна збудити майже будь-якого чоловіка - це та, яка ... Любить себе.

Улюблений предмет чоловічих мрій - ніжна, красива, темпераментна жінка, яка ні під яким приводом не втручатиметься в його життя і зазіхати на його свободу. А також розшукувати його, збирати інформацію про улюблені способи проведення дозвілля, вимагати побачень, подарунків і дзвонити без приводу. При цьому вона повинна бути чуттєвою, люблячою, ласкавою, знати як збудити чоловіка...

Список ангельських достоїнств можна продовжувати до нескінченності. Чи може жінка бути такою в нашій країні, де чоловіків дітородного віку на десять мільйонів менше (і конкуренція відповідна)? Як це не дивно, так. Але лише в одному випадку. Якщо вона любить себе більше, ніж чоловіка. Якщо на побачення вона йде заради власного задоволення, а не для того, щоб "все було як у людей". І сексом займається для себе, а не для того, щоб утримати чоловіка. З чоловіком живе тому, що любить його, а не через гроші і не через дитину. І після любовного акту більше прислухається до себе і своїх відчуттів, а не надуває губки з приводу того, що він відразу ж втік в душ. Жінка, любляча себе, "річ в собі" - загадка для чоловіків. А що може бути цікавіше розгадування таємниці?

Розкута в сексі.

Мистецтвом флірту ми всі потроху опанували - кожна по-своєму. Чому ж, легко і з задоволенням віддаючись цим іграм у вертикальному положенні, багато хто починає соромитися, затискатися і німіти в процесі переходу в горизонтальну площину? Продовжуючи піддражнювати партнера, дуріти і пустувати, ви зможете позбутися від сковуючих природних поривів напруження і доставите один одному масу задоволення. Не забувайте, що секс - природне продовження романтичної любові.

Жінка, яка збуджує чоловіків, носить красиву білизну або панчохи навіть тоді, коли ніхто не збирається її роздягати. Просто - для себе. Всілякі еротичні аксесуари її тонізують. Вона ніколи не щебече, а говорить неголосним і низьким голосом.

Навіть якщо у вас від природи найвище сопрано - не хвилюйтеся! Говоріть приглушено, і ваш голос буде звучати красиво і хвилююче. Головне - не підвищувати його. Будь, навіть найприємніший голос, зриваючись на крик, звучить огидно (не в останню чергу тому, що тембр підвищується у кілька разів) ... І навчіться отримувати задоволення. Якщо не будете насолоджуватися тим, що відбувається - нічого доброго не вийде.

Ініціативна, але не агресивна.
Більшість чоловіків в сексі не те щоб ледачі, але часто якось не наважуються зробити перший крок. Це йде від підліткових комплексів, коли хлопчики боялися запросити дівчинку на танець в клубі. У свою чергу, ті, хто агресивно поводиться в ліжку, - в дитинстві явно смикали дівчаток за кіски, щоб привернути їх увагу.

Будь-яка агресія - ознака слабкості, і кращий спосіб погасити її - проявити ініціативу самій. Крім того, активність в ліжку збуджує чоловіків. Якщо лежати, як колода, і чекати, поки чоловік з вами щось таке зробить, то велика ймовірність, що він буде з вами звертатися саме як з колодою, а не як з найчарівнішою, привабливою, коханою і неповторною. Киньте чоловіку м'який виклик, почніть пестити його першою, - особливо добре це діє, якщо він звик до вашої пасивності. Результат побачите самі.

Не комплексуйте через дрібниці.
Жінка, що уособлює чоловічий ідеал, що не соромиться свого тіла, яким би товстим (худим, високим, маленьким) воно не було. Це не означає, що вона не стежить за собою, - ні, вона регулярно робить епіляцію і педикюр, зачіску і манікюр. Але є моменти, які просто так, за один похід в салон краси, не вирішуються. Великий ніс. Маленька груди. Широкі стегна. Саме в цьому й полягає різниця між жінкою просто приємною і жінкою приємною в усіх відношеннях. Те, що легко змінити, остання легко ж і змінює, а те, що змінити складно або неможливо, її і так влаштовує.

Якщо ви полюбите себе такою, яка ви є, - те ж саме не забаряться зробити чоловіки. Саме з цієї самої причини товстушки, які, бачать себе у дзеркалі, із задоволенням собі посміхаються і відзначають, що хорошої людини має бути багато, не страждають від нестачі шанувальників ... Ще один аспект - не соромтеся, опинившись в незручній ситуації. Зламався каблук - сміливо обламують другий і гордо ступайте по життю (у найближчий взуттєвий, додому або до подруги). Лопнули в спортзалі легінси? Привід для жарту і дострокового припинення занять на сьогоднішній день (а також для покупки обновки!). Ви запитаєте, а який же тут зв'язок з сексом? Прямий. Жінку, розкуту в житті, в 90% випадків чоловік сприймає як персону, розкуту в ліжку. І асоціації ці, треба зауважити, небезпідставні.

Любить доставляти задоволення.
Деякі дами, розбещені сучасними глянцевими журналами, лягаючи в ліжко з чоловіком, найбільше стурбовані тим, чи зможе він принести їм задоволення. Думка про те, що багато залежить від них самих, їм якось в голову не приходить. Чоловічі вислови на тему "справжнє блаженство - це коли тобі, мила, добре" викликають у них в кращому випадку недовіру. Тим часом, золоте правило альтруїста - віддавати більше, ніж отримувати - працює в ліжку як не можна краще.

Сексологи вважають, що від своїх власних дії людина заводиться набагато сильніше, ніж від дій партнера. Саме тому ідеальний сексуальний контакт виникає лише в тому випадку, якщо дама прагне збудити чоловіка, намагається дати партнерові не менше, а то й більше, ніж отримує сама.

Розуміє чоловіка.
Теоретично кожна жінка знає, що чоловік, якщо його розглядати не як особистість, а як самця, досить простий і передбачуваний у своїх бажаннях і реакціях на той чи інший подразник. У той же час на практиці, коли доходить до справи, жінка часто, не віддаючи собі в цьому звіту, чекає від чоловіка якогось особливого розуміння. Ось вам типова ситуація. Вона каже: "Мені холодно!" (очікуючи, природно, що чоловік кинеться її обіймати). А той натомість пропонує їй зігрітися спиртним. Постіль - не місце для недомовленості. Звичайно, не завжди хочеться просити його, зроби, мовляв, коханий так і сяк, та й задоволення за замовленням вже не те. Але якщо попросити один раз, і в процесі приємними для чоловічого вуха і самолюбності зітханнями і стогонами дати зрозуміти, як вам добре, то наступного разу звертатися з проханнями навряд чи доведеться ...

Одна з приємних чоловічих особливостей полягає в тому, що умовний рефлекс у чоловіка виробляється набагато швидше, ніж у собаки Павлова. Якщо на логічний зв'язок "дзвінок-їжа" піддослідний песик спочатку реагував не відразу, то послідовність "особливі ласки - вона щаслива" чоловік звичайно уловлює вже з першого разу.

Вміє робити йому компліменти.
"Мій дорогий, мені ні з ким так добре не було, як з тобою", - таку приймають за чисту монету тільки дурні. Розумна жінка говорить своєму чоловікові те ж саме, але в більш конструктивній формі. Вона, безумовно, похвалить всі його достоїнства (загострить його увагу на деталях, це працює відмінно), але при цьому ще й ненароком згадає, що якби він приділив увагу деяким, особливо приємним їй моментам, то щастя її стало б безмежним. .. Ну, загалом, досконалості немає меж! А вже в цій сфері тим більше. Щасливі і конструктивні сексуальні зв'язки роблять позитивний вплив на життя в цілому. Фахівці стверджують, що благополучні в сексуальному відношенні подружні пари, як правило, благополучні і в духовні, і в навіть матеріальній сфері.

Одна справа - знати, як бути ідеальною жінкою, бажаною мрією для чоловіків, інша справа - бути нею! Більшість людей мають в запасі знаня на кілька життів, але не можуть влаштувати одну, єдине своє життя. На практичних пікап - тренінгах Академії Знайомств під контролем інструкторів ви в реальних умовах станете тією жінкою, якій вам завжди хотілося бути!

Тепер більше конкретних варіантів стати богинею любові для нього... Вся принадність у тому й полягає, щоб зрідка влаштовувати для нього і для себе таку собі несподівану вакханалію, вразивши його уяву витонченістю та вишуканістю любовного мистецтва. Такому "заходу", як правило, передує ретельна підготовка, всі дрібниці повинні бути продумані, а ваш задум втілений в життя з єдиною метою - дати зрозуміти коханому чоловікові, що ви і є та єдина жінка, про яку він завжди мріяв.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Харизму можна розвинути. Силу волі можна розвинути. Креативність можна розвинути. Пам'ять можна розвинути. Людина -...
При віртуальному спілкуванні набагато простіше сподобатися хлопцю, ніж при реальному спілкуванні. Не бачачи...
Не тільки можна, а й треба! По-перше, щоб як і раніше відчувати себе чарівною і бажаною. По-друге, щоб зберігати...
Scroll To Top