Рекомендуємо прочитати

15 порад, про які повинні знати всі подружні пари

article3269.jpg

1. Обговорюйте один з одним Ваші сексуальні відносини. Це найбільш важливий момент, оскільки саме він зміцнює Ваші стосунки. Можливо, спершу Вам буде трохи не по собі, проте пізніше бесіда на дану тему неодмінно зблизить Вас ще більше. Ви можете обговорити Ваше особисте життя з партнером в тиші, під час вечірньої прогулянки.

2. Почніть "прелюдію" якомога раніше. Можете почати прямо з раннього ранку: подаруйте Вашій другій половинці пристрасний поцілунок, замість чергового "чмока" у щічку. Протягом дня також даруйте один одному приємні моменти: зателефонуйте своєму коханому під час роботи або пошліть романтичний e-mail. Коли повернетеся додому, помасажуйте, наприклад, його плечі.

3. Протягом дня пам'ятайте про те, що Ви жива людина, якій також необхідний секс. Навіть якщо день видався на рідкість напруженим, викрийте кілька хвилинок і подумайте про Вашого партнера або пофантазуйте на любовну тему.

4. Знаходьте час і на особисте життя. Якщо ви обидва ведете дуже напружене життя, постійно плануєте свій день і навіть вільний час, тоді просто включіть в Ваш графік роботи і таку графу як секс.

5. Не забувайте, що секс має приносити задоволення і заводити Тому використовуйте все, що може возбудити вас (іграшки, красиву білизну). Найбільш запам'ятовується статевий акт - це не той момент, коли Вам вдалося досягти найвищого оргазму. Найважливіше сам процес, прелюдія, ваша поведінка.

6. Почніть з супермаркету. Купуйте лише ті продукти, які можна використовувати в "любовній грі" (збиті вершки, шоколадний крем, банани або огірки). Вони не тільки возбудять вас, а й просто розвеселять.

7. Намагайтеся проявляти ініціативу по черзі. Секс повинен приносити насолоду обом партнерам, і обидва партнери повинні проявляти ініціативу.

8. Запам'ятайте, що сексуальне збудження прямо пов'язане із спілкуванням. Наприклад, якщо ви плануєте зайнятися ввечері любов'ю, вам обом слід просто поговорити один з одним. Замість того щоб дивитися телевізор в різних кімнатах, запишіть шоу, яке подобається вам обом на відео, і подивіться разом, почитайте один одному вірші, обговоріть спільну відпустку або перегляньте спільний фотоальбом.

9. Навчіться розуміти один одного. Ви здатні, наприклад, читати думки своєї другої половинки? Можливо, ні. Але чому б не спробувати? Можливо, ви виявите, що ви налаштовані на одну ту ж хвилю.

10. Уявіть, що це остання хвилинка перед довгим розставанням. Насолоджуйтесь кожною миттю, даруйте один одному стільки тепла і уваги, начебто це була Ваша остання зустріч.

11. Складіть список того, що Вам подобається. Приміром, у кожного з нас є свій улюблений колір, квітка, блюдо і т.д. А Ви знаєте, що подобається Вашому партнеру в ліжку? Візьміть аркуш, в одній колонці напишіть, що Ви віддаєте перевагу в ліжку, і що Вас не влаштовує. Нехай Ваш партнер зробить те ж саме. Потім, обміняйтеся листами, так ви обидва дізнаєтеся один одного ще ближче.

12. Влаштуйте дискотеку. Замість того, щоб сидіти вдома і тупо дивитися від нудьги телевізор, включіть музичний центр і потанцюйте вдвох.

13. Діліться один з одним своїми еротичними фантазіями. Якщо, наприклад, Ви не наважуєтеся відверто розповісти про свої еротичні фантазії, запропонуйте Вашому партнеру разом написати любовну історію, в якій би знайшли відображення ваші еротичні фантазії. Так ви натякнете один одному про те, чого б Ви хотіли в ліжку.

14. Як подолати збентеження. Якщо Ви соромитеся купувати еротику на відео, побоюючись, що Вас хтось впізнає і подумає про Вас погано, купіть відео в найбільш віддаленому районі міста або і зовсім в іншому місті.

15. Створіть свою класику, проте не зберігайте її занадто довго. Якщо Вас збуджує ідея того, щоб записати на відео те, як ви займаєтеся любов'ю, зробіть це. Після того, як Ви перегляньте її кілька разів, зітріть, щоб вона випадково не потрапила на очі тому, кому не треба.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Поняття «сім'я» насправді дуже багатогранно. І те, що здається безглуздим і нестандартним для одних, для інших -...
Деякі люди вступають в шлюб один з одним, а потім розлучаються. Шлюби, які закінчуються розлученням, в більшості...
Він привабливий, він чарівний, він робить все, як годиться. Можливо, ти нарешті зустріла чоловіка своєї мрії, того...
Розуміння, ласка, любов, яка не знає кордонів; казки, прочитані вголос зимовими довгими вечорами; домашні пироги; теплі...
Scroll To Top