Рекомендуємо прочитати

Як примусити чоловіка відчути сильне збудження в ліжку - пікантні нюанси

article3029.jpg

Вже давно встановлено, що чоловіки за своєю суттю візуали, мається на увазі, що вони особливо реагують на те, що бачать. Чоловікові подобається бачити сексуальні ноги або талію або може голу шию або глибокий розріз у вбранні жінки. Чоловічий погляд просто проникає в глибину жіночих розрізів. І правда полягає в тому, що навіть якщо ваш чоловік любить вас глибоко всім своїм серцем, він з часом почне нудьгувати, якщо ви не привнесете гостроти і пікантності у ваші особисті стосунки. Хоча любов і залишається сильною, але нові та цікаві моменти у ваших відносинах просто необхідні, щоб ваші відносини завжди залишалися яскравими і підтримували вогонь вашої любові.

Ваш чоловік повертається з роботи додому надто пізно? Чи відчуваєте ви ревнощі, коли він дивиться на інших жінок, коли вони виставляють напоказ свої принади? Можливо, він не робив цього в перший час вашого знайомства, але з часом йому стало нудно. Це так?

Є безумовно важливі речі, які вам просто необхідно знати. І вони досить прості - потрібно додати нових відтінків у ваші стосунки, більше пікантних фарб у вашу близькість з нальотом еротизму і чуттєвості і ви побачите вашого натхненного чоловіка знову і знову. Для жінки дуже важливо викликати у чоловіка по відношенню до себе потяг і бажання, а для цього їй просто необхідно самій знати, як примусити чоловіка відчути сильне збудження в ліжку. Якщо жінка вміє правильно облестити чоловіка в ліжку, вона приречена бути завжди бажаною.

Маленьке відхилення в бік гастрономії. Уявіть, що ваш улюблений просто обожнює їсти курку. Але, зауважимо маленький нюанс, якщо ви будете годувати його кожен день смаженою куркою, вона незабаром стане для нього позбавленою смаку і обридлою стравою. І рано чи пізно, він зовсім її розлюбить і відмовиться їсти. Але якщо ви кожен раз додаєте до неї різні соуси і добавки і подаєте в різних варіантах приготування, він щоразу відчуває все нові відчуття і почуття пересичення у нього не відбувається. Можливо, що хтось скаже, як можна порівнювати відносини з якоюсь куркою? Можна, адже психологічна природа звикання властива кожному індивідууму. Напружте свою пам'ять і пригадайте ті моменти, коли вам, чомусь у житті ставало нудно або ви пересичуватися якимось процесом і які ви при цьому відчували відчуття, і чого вам хотілося. Напевно, тоді ви краще зможете зрозуміти свого чоловіка.

Так що готуйте правильні страви для свого чоловіка і в ліжку. Будіть апетит вашого улюбленого до себе постійно. Хороша прелюдія налаштує чоловіка на правильний ритм і викличе багато чуттєвих відчуттів. Ви можете стимулювати ваші інстинкти від голови до кінчиків ніг при ласкавому мерехтливому світлі і навіть зробити невелике шоу з цього. І для цього підійде будь-яка ідея. Дозвольте вашій фантазії розкріпачитися і проявитися.

Букет з чуттєвого шепоту
Це очевидний ключ. Спробуйте зробити сексуальний, пустотливий шепіт у його вухах. Нехай ваші губи торкаються його мочки вуха ніжно і лагідно. Це працює. Коли він спробує відповісти вам, тримайте свою руку над його губами і пальцем проводіть по його губах, а самі продовжуйте... Він безумовно захоче вас обійняти. Спробуйте покрити його плечі поцілунками і намагайтеся видихати глибше при поцілунку. Нехай він чує ваші вдихи і видихи. Запустіть в його вухо разом з теплом і трохи тестостерону. Можливо, ваш улюблений втратить контроль на час і спробує перейти до рішучих дій, але вам важливо його зупинити, адже ви ще не всі приправи використовували у своєму "блюді".

Повільне роздягання
Встаньте на вашому ліжку і хай чоловік лежачи спостерігає за процесом і ніжно залучайте його до процесу роздягання. Ідеально, якщо у фоновому режимі звучатиме красива музика. Проведіть своєю рукою по всіх сексуальним канавкам і потім візьміть руку чоловіка і керуєте його рухами по вашому тілу, за вашими вигинами, все більше оголюючи його. Це буде сильно розбурхувати його гормони. Робіть це так, як виходить за настроєм. Дивіться йому в очі, спостерігайте його реакцію. Красива сексуальна білизна тільки додасть приємних відчуттів. Переводите свою руку зі свого тіла на його тіло і пестіть його кожен вигин. І нехай ваш погляд буде дуже чуттєвим, він повинен виражати всю повноту бажання до вашого коханого.

Масаж з ефірними маслами
Потім попросіть його обернутися до вас спиною. Сядьте на його сідниці, крапніть кілька крапель лавандового масла і зробіть йому чуттєвий масаж спини. Коли ваші руки доберуться до шиї і плечей, обов'язково нахиліться вперед, щоб ваше тіло і груди торкалися до його спини і трохи ковзайте, це буде зводити його з розуму. Ви можете також чуттєво проводити язиком по канавці на хребті. Робіть все, що вам захочеться, головне, щоб це було чуттєво і приємно для вашого коханого.

Магічні поцілунки
Пестьте чоловіка гарячими поцілунками у самих пікантних і ерогенних місцях. Ваші глибокі вдихи і видихи при поцілунку дадуть більше жару і вогню його тілу. Одна з дуже ерогенних зон чоловіків, це внутрішня поверхня стегон. Удостойте її особливими поцілунками, і ви побачите світіння в очах коханого і відчуєте його наростаюче бажання. Але, мабуть, найбільший вогонь ви відчуєте, коли покриєте магічними поцілунками член вашого партеру, тут ви можете проявити всю свою фантазію. Ласки чоловічого органу можуть бути настільки різноманітні, що займуть окрему тему для розмови.

Особлива хитрість
Збуджуючи свого чоловіка, ви природно зіткнетеся з його природним бажанням рішуче приступити до основного процесу вашої любовної гри у міру наростання збудження. Хитрість полягає в тому, щоб швидко не піддаватися на його рішучі дії, а ухиляючись від його дій продовжувати розпалювати в ньому пристрасть і бажання. Ваше завдання довести його до критичної точки нестерпного бажання володіти вами. Саме це бажання і буде завжди підігрівати його інтерес до вашого інтимного життя.

Чарка шоколадного соусу
Для різноманітності сексуального життя завжди важливі нові особливі незвідані відчуття. Гастрономічні витребеньки дуже добре працюють в такі моменти. Особливо якщо їх застосувати на сексуальну гідність чоловіка. Ви можете зробити чарку, натягнувши шкірку члена на головку і налити туди трохи вина або шампанського і випити напій з вашого чоловіка. Ви можете використовувати збиті вершки, рідкий шоколад, згущене молоко або варення, якщо проллєте їх небагато на орган вашого коханого і злиже язиком все до краплі. Обов'язково спостерігайте за поглядом коханого, і читайте в ньому насолоду і збудження.

Місце зустрічі змінити потрібно
Ви завжди можете оживити ваші стосунки, якщо будете пробувати самі різні варіанти поз з вашим партнером. Можете навіть дізнатися про його особливі бажання. Можливо, ви захочете зайнятися любов'ю в якому-небудь особливому місці. Все, що приносить задоволення обом, йде тільки на користь відносинам. Придумуйте щось новеньке, давайте волю фантазії і собі і партнеру.

Існує багато найрізноманітніших ідей, які можуть зробити вашу постіль дуже гарячою. Якщо ви хочете щоб ваші почуття не холоднішали, ви повинні придумувати нові способи, як урізноманітнити ваші стосунки, придумувати нові ідеї, навчитися шукати їх. Намагайтеся часто не повторюватися. Відчуйте потреби вашого чоловіка і будьте зіркою його мрії. Трохи науково-дослідної роботи допоможе вам повернути пряний аромат вашим простирадлам. А коли ви залишите свою постіль, ви побачите, яке задоволення сочиться з очей вашого партнера, який з нетерпінням чекатиме наступної постільній гри. Зробіть ваші ночі з коханим казковими.

І наостанок хочеться сказати, що процес сексуального збудження завжди хороший у тому випадку, коли обидві сторони виявляють максимум творчість по відношенню один до одного, коли кожний з партнерів шукає способи зробити інтимне життя цікавим і різноманітним.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Я довго роздумувала над фактом чоловічих зрад і прийшла до висновку, що чоловіки і жінки часто ходять "наліво" за...
Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
На дворі вже двадцять перше століття, але чомусь досі у людей панує двояке ставлення до складання шлюбного контракту у...
Чоловіки часом здаються нам прибульцями з іншої планети. Не дарма ж кажуть, чоловіки з Марса, а жінки з Венери....
Scroll To Top