Рекомендуємо прочитати

Анальний секс - як уникнути травматизму

article3292.jpg

Почнемо, мабуть, з того, що анальний секс, як практикувався в давні часи, так і буде практикуватися надалі, незважаючи і попри всі застереження. Тому різні штучні заборони і табу, які намагаються накласти на це заняття, навряд-чи можуть призвести до яких-небудь конструктивних результатів, крім надлишкового травматизму, як психологічного (зважаючи на відчуття від заборонності своїх дій), так і фізичного - за браком інформації про те, як це робити правильно, уникаючи болю і непотрібних травм.

Отже, для нетерплячих, викладаю правило номер один: не повинно бути боляче! Втім, нетерплячим краще зовсім утриматися від таких забав, як анальний секс: саме грубі рухи здатні пошкодити м'яз входу - сфінктер, оскільки він має набагато меншу, ніж піхва, еластичність, будучи свого роду клапаном, призначеним дозволити рух тільки в одну сторону, а саме - назовні.

Дуже рекомендується заздалегідь потурбуватися про придбання спеціального мастила: його можна купити в секс-шопі або в деяких аптеках. Мастила бувають як звичайні, так і з знеболюючим та антисептичним ефектом - останні якраз і призначені для анального сексу.

При введенні в анус не призначених для цього (а враховуючи вищесказане - це означає "будь-яких") предметів слід дотримуватися особливої обережності: больові відчуття означають, що краще податися назад або зовсім зупинити рух, але вже у жодному разі не продовжувати. Для полегшення зазначеного введення бажано також пам'ятати, що найкраще це робити на видиху, коли сфінктер природним чином більш розслаблений. Крім того, його розслаблення можна спровокувати штучно: в промежині, на сантиметр-півтора нижче самого отвору, знаходиться точка, натискання на яку викликає такий ефект. Так, перш ніж практикувати гру з чарівної точкою, рекомендуємо згадати про клізму, яка аж ніяк не завадила б у таких випадках.

Повертаючись до питання про еластичність сфінктера і можливі побічні ефекти анального сексу, слід згадати в першу чергу про можливість виникнення тріщин і розривів сфінктера, як про саму часто зустрічаючуся проблему. Для їх запобігання важливе використання мастила і обережність. Але тріщини - не єдине, чим загрожує "содомський гріх". Зважаючи непристосованості м'язів заднього проходу до навантажень, що відбувається при анальному сексі, вони можуть привести до провисання (розтягнутості) сфінктера, тобто до стану, коли він не утримує те, що повинен би утримувати за своїм прямим призначенням.

Найчастіше подібне явище зустрічається у літніх гомосексуалістів, рідше - у жінок, зважаючи на більш еластичності тканин і, напевно, меншої частоти заняття анальними забавами. На жаль, для уникнення провисання сфінктера неможливо дати загальний рецепт на кшталт "не частіше двох разів на тиждень" або "не товще пляшки Гіннесса" - всі параметри дуже індивідуальні для кожного організму, так що тут залишається лише порадити керуватися здоровим глуздом і власними відчуттями. Загальне правило, знову ж таки, просто: не застосовувати силу і не ігнорувати біль. До речі, це ж правило діє і при застосуванні іграшок, так як предмет, який насилу вдалося ввести в анальний отвір, з найбільшою ймовірністю викличе спазми сфінктера і залишиться всередині до візиту до проктолога - чого, як я підозрюю, ви воліли б уникнути. До слова, можна згадати, що у дітей не викликають ніяких ускладнень проковтнуті дрібні предмети - намистини, монети і так далі, з чого напрошується висновок, що верхня межа безпечного діаметра знаходиться в межах двох - двох з половиною сантиметрів. Але, як вже було сказано вище, все індивідуально - і цей параметр не виняток.

Ви вже, напевно, переконалися, що сфінктер - дуже тендітний і ніжний м'яз, який слід пестити і леліяти, а також (іноді) розвивати і тренувати. Ні ні, це не означає, що є якісь вправи, вроді ранкової зарядки: просто, як і будь-яка частина тіла і будь-який м'яз, він вимагає догляду. У випадку ж з анусом, для підтримки тонусу м'язів і для уникнення тріщин, безвідносної практики анального сексу, його рекомендується змащувати двічі на день будь-яким кремом для повік, бажано на гелевій основі.

Окремо хочеться сказати про запобігання. Досить багато - особливо молодь - розглядають анальний секс як спосіб запобігання від вагітності і практикують його, приміром, в «небезпечні дні». Але, незважаючи на це, дуже-дуже бажано при анальних забавах все таки користуватися презервативом, навіть з постійним партнерам, коли немає ризику венеричних захворювань.

Справа в тому, що, крім венеричних, є чимало інших інфекцій, бактерії-збудники яких спокійно і мирно існують в прямій кишці, скромно чекаючи, коли їх звідти витягнуть на світ божий. А при мікротріщинах, які трапляються при будь-яких видах сексу, подібна діяльність без запобігання - прямий шлях до якого-небудь поганого захворювання. Вам же, напевно, ще не захотілося, для різноманітності відчуттів, нанести візит до лікаря, соромлячись і червоніючи? І про антисептичні мастила, згадані на початку статті, спеціально створені для анального сексу, ви теж пам'ятаєте?

Ось ... І тепер, розписавши всі можливі труднощі, можна побажати вам приємно проведеного часу! А головне - щоб обережно і з розумом!  

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Прийшов час для анальної різноманітності, як вважаєш? Ми знайшли для тебе кілька поз, які підійдуть в самих різних...
Анальний секс давно вже нікого не дивує. Приблизно 60% жінок займаються анальним сексом. Навіть чоловіки так само не...
Кожен чоловік з часом намагається схилити свою дівчину до анального сексу. Хтось відразу йде ва-банк після першого...
Зараз, коли люди перестали бути такими пуританами, про секс говорять багато і детально. Пари постійно пробують нові...
Scroll To Top