Рекомендуємо прочитати

4 пози для анального сексу

article3277.jpg

Прийшов час для анальної різноманітності, як вважаєш? Ми знайшли для тебе кілька поз, які підійдуть в самих різних випадках.

1. High School
Ця поза для тих, хто вже спробував анальний секс, увійшов у смак, але поки ще більш обережний. Дівчина лягає на живіт, розсовує ноги. Він нависає над нею зверху і обережно проникає всередину.

У цій позі для сексу проникнення буде не дуже глибоким, що допоможе вам ще більше полюбити анальний секс і перестати його боятися. Дівчата можуть боятися, особливо, якщо вони тверезі. Не забувайте - повільні фрикції, розмірений темп.

2. Ложкарі
Це - варіація пози "Ложки", тільки анальний секс, а не вагінальний. Все просто. Дівчина лежите на боці, він вводить член в дівчину, повільно і поступово. Можете також повернутися до азів анального сексу, перечитати матчастину, так сказати.

Ця поза для сексу хороша розслабленістю обох партнерів, вони обидвоє лежать, не потрібно перерозподіляти вагу. А ще дуже зручно пестити дівчину, адже чим ближче вона до кліторального оргазму, тим розкутішою себе почуває, а значить, і анальний секс відчується абсолютно по-іншому. До того ж, партнерка зможе регулювати глибину проникнення.

3. Не в перше
Ця поза не для першого анального досвіду! Ні в якому разі! Рекомендуємо мінімум раз на п'ятий - десятий, щоб уже напевно. Дівчина встає в стандартну колінно-ліктьову позу, ти на колінах позаду. Повільно і акуратно вводимо член, притримуючи партнерку за талію.

Тут вже на вас працює звичка і подоланий страх анального сексу, тому рухатися можна більш-менш активно. У цій позі чоловік схильний відчувати себе таким собі домінантом, тому дуже легко захоплюється і робить дівчині боляче. Ось у зв'язку з цим і не треба поспішати, ще доростете.

4. Контролерка
Контролерка - одна з початкових поз для сексу, тому що тут дівчина сама все робить. Це зменшує можливу біль, дискомфорт та інші негаразди. Ти лягаєш на спину, можеш підкласти пару подушок, щоб все бачити гарненько. Дівчина акуратно сідає і потихеньку вводить в себе член.

Удачі вам в анальних експериментах

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Як догодити чоловіка в ліжку, адже вони не звикли базікати про своїх почуттях і бажаннях і норовлять все приховати від...
Вибирайте сексуальні пози для ніжної і чуттєвої ночі кохання. Особливо вони підходять для партнерів, які закохані одне...
При пологах у жінки часто трапляються розриви, після чого накладаються шви. Найчастіше такі розриви трапляються в...
Набридло ходити на виснажливі тренування в спортзал? Не впадайте у відчай, у вас є прекрасна альтернатива тренажерам -...
Scroll To Top