Рекомендуємо прочитати

5 чоловічих помилок під час орального сексу

article2247.jpg

Оральний секс є незамінною частиною кожного статевого акту. З нього починається прелюдія. Ним же може і закінчитися секс.

Найчастіше жінки замість того, щоб відчувати задоволення від кунілінгуса — страждають, так як багато чоловіків не вміло це роблять.

Жінки кажуть, що існує 5 основних помилок, які чоловіки допускають при оральному сексі.

1. Часто чоловіки сують язика, куди тільки дістануть, без розбору. Вони смокчуть, кусають і смикають губами все разом. В цей час жінці хочеться вити від болю. Тому необхідно зробити коханому зауваження і попросити пестити ніжно.

2. Мотанння головою. Чомусь чоловіки вважають, що під час кунілінгуса потрібно носом тертися об клітор і засовувати його всередину. Ці всі дії супроводжуються кивками голови, як би задають ритм. Насправді задоволення вони не приносять — це справжня катування. Розкажіть своєму чоловікові, що досить легенько працювати губами і язиком.

3. Третім промахом є те, що чоловіки з усіх сил смокчуть клітор. Вони думають, чим інтенсивніше його смикати, крутити і терти, тим жінці приємніше. Це не так — це теж боляче.

4. Ще один пункт — пестити ваші статеві органи і одночасно говорити як би з набитим ротом. Таке видовище може викликати у жінки сміх і перебити настання оргазму. Розкажіть своєму чоловікові, що голос його повинен бути млосним і збудливим.

5. Нетривалість оральних ласк. Кунілінгус може тривати секунд 30, і як тільки чоловік зрозуміє, що партнерка зволожилася — тут же поспішить увійти в неї. Більшість жінок не задоволені таким фактом, так як недостатньо збуджені. А так зване "зволоження" є попросту слиною партнера.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Еротичні сни не обов'язково повинні супроводжуватися віртуальним статевим актом. Зигмунд Фрейд розкусив наші таємні...
Небагато знайдеться жінок, які б хоч раз в житті не чули вислови про те, що любові всі віки покірні. Одні з ним повністю...
Ознаки того, що ви погані в сексі, можуть бути явними, а можуть бути непомітними. Усвідомити їх не так просто, адже хто...
Відсутність сексуального бажання є проблемою, яка зачіпає набагато більшу кількість жінок, ніж ви думаєте. Багатьох з...
Scroll To Top