Рекомендуємо прочитати

Втратити цноту без болю реально! Рецепт на всі часи

article3453.jpg

Всі діви в тій чи іншій мірі стурбовані проблемою втрати непорочності. Головний страх - буде чи не буде боляче ?! Але оскільки 100% гарантію отримати неможливо, то найслабші нервами вирішуються на операцію.

Хірургічна операція з видалення невинності (по-розумному - дефлорація) в наш час стає все більш популярною. І хоча виникає цілком резонне запитання: "А як з цим справлялися наші предки?", - Частина дівчат все-таки краще вирішує цю проблему гарантовано без болю і віддаватися в руки хірургів, ніж сподіватися на милість природи.

Праві вони чи ні - не мені судити. І все ж у черговий раз виступити на захист природного способу дефлорації, по-моєму, варто.

Для початку слід розділити такі поняття як "дівоча пліва" і "цнота". Бо незайманість - це певний стан душі, особливий жіночий статус, відчуття незайманості, тобто категорії ефемерні, психологічного властивості. Тоді як дівоча пліва - це цілком конкретна матеріальна річ.

Трохи фізіології
Що нам відомо з анатомії про дівочу пліву? Це еластична складка слизової піхви, яка складається з м'язових волокон, забезпечена кровоносними судинами і пронизана нервовими закінченнями.

Що з цього випливає? За своєю природою пліва розтяжна і здатна порватися. Мало того, вона з народження нетривка, в її структурі самого початку є розриви (для можливості менструацій), а, значить, разриватися вона буде легко - як в прислів'ї "Де тонко, там і рветься". Природно, при цьому може з'явитися якась кількість крові і може бути присутнім больовий синдром в силу чутливості слизової. Але, з іншого боку! І кількість крові, і біль зазвичай пропорційні ступеня пошкодження, а воно незначне. Стало бути, випадки кровотечі скоріше стосуються незгортанню крові і не пов'язані з самим фактом розриву, а всі розмови про біль сильно перебільшені.

Звичайно, існують, такі унікальні випадки, як підвищена щільність пліви або надмірна її еластичність. Але чи варто, думати про погане ?! І, головне, чому це має статися саме з вами ?! Тоді вже в пору потурбуватися і іншими можливими збоями у вашому організмі, які теоретично можуть бути. Ну, хіба мало, які у кого відхилення від норми бувають ... Живіть за принципом: "У мене все буде добре!"

Дещо про забобони

Все, що стосується втрати невинності в широкому сенсі - психологія. Ось цей психологічний аспект більшою мірою, ніж фізіологія визначає - буде боляче при розриві пліви чи ні. Атмосфера навколо цього нагнітається за допомогою різних забобонів. Їх маса, народ в цьому сенсі винахідливий. Відходять у минуле одні, їм на зміну приходять нові, сучасні.

Почнемо з того, що з народження в нас поселяється думка про біль при дефлорації. От не знали б, було б краще, чесне слово. Підсвідома готовність до болю - практично і є сама біль. Більшість жінок, з якими я була відвертою з цього приводу, обурювалися: "Ну, не коштувала та біль, яка була, і дня страху".

Ще одне твердження, підживлюють страх, думка про те, що при статевому акті у незайманої дівчини, нібито, виділяється менше «мастила», що викликає додаткові больові відчуття. Але ж так само безапеляційно можна заявити, що у незайманого юнака в силу тієї ж "первости" акта не наступає достатня ерекція. А, може, навпаки, "першість" збуджує сильніше? А, значить, і мастила виділяється достатньо, і ерекція, яка треба. Чи відомо це напевно? Хто це констатує ?! Статистики, будемо чесні, немає.

Я вже не кажу про всі ці жахи, які звідкись продовжують проникати в дівочі переживання, про те, яким власне має бути перший статевий акт і з ким він має бути. Кажуть, що бажано провести його з досвідченим чоловіком, до того ж процес не повинен бути пристрасним і швидким, а обов'язково - повільним, обережним, поступовим. Так і бачиться в цьому якась терапевтична процедура під девізом: "А зараз, люба, займемося ... (ні, не любов'ю!) Дефлорацією!" Звичайно, само слово надає процесу якийсь романтизм, але й тільки. Наскільки романтичним буде такий процес, я собі уявляю. А також уявіть, наскільки недоречні всі ці міркування до пристрасної, божевільної, безрозсудною першої ночі любові недосвідчених Ромео і Джульєтти!

Займайтеся коханням
Як це не парадоксально, можливо, звучить, але для того, щоб втратити цноту без болю, треба перестати відчувати себе дівою і перестати думати про біль. Треба любити свого партнера настільки сильно, щоб бажання володіти улюбленим і віддатися улюбленому, затьмарило все інше - і страх, і всі забобони. Щоб вам стало не до роздумів. Щоб емоції захлиснули вас, а ваші мізки б, взагалі, відключилися.

Інстинкт найточніше направить вас по шляху, на якому ви зробите все для того, щоб болю не було на чому виникнути. Коли інстинкт буде керувати вами, ви будете тільки збуджуватися, а про проблему втрати невинності забудете. Гормони ж, що виробляються під час справжнього сексуального збудження, володіють в тому числі і болезаспокійливими властивостями.

Слідуючи бажанням тіла, ви мимоволі зробите всі поради, які даються на цей рахунок:

• Вам захочеться романтики, і ви її створите. Зі свічками або без свічок, з музикою або без. Це буде внутрішнє відчуття романтики, а не зовнішній антураж.

• Ви будете ніжними і лагідними, і все, що треба, в достатній кількості виділитися в організмі, а все, що треба, як треба розслабитися.

• Ваша любовна прелюдія буде довгою настільки, щоб сексуальна знемога дійшла до потрібної межі. Ви будете розтягувати насолоду, бо вам захочеться цього.

• Ви, не соромлячись нічого, експериментальним шляхом знайдете саме ту позу, яка підходить для вашої сумісності та благодатно позначиться на безболісності.

• А до моменту парування ви відключитеся від реальності і або не відчуєте болю зовсім, або відчуєте її як біль солодку.

І тут ще важливо сказати про оргазм при першому статевому акті. Твердження, що його не можна отримати в перший раз - брехня! Більшість - отримують. Все залежить від настрою. Не дарма ж з цього приводу існує класний анекдот. Дівчина вперше повернулася додому під ранок, втомлена і невиспана. Схвильовані батьки накинулися на неї з порога: "Де ти шлялася всю ніч ?! Чим ти займалася ?!" І дочка з неприхованим захопленням вимовила: "Не знаю, що це було, але тепер я буду займатися цим усе життя!"

Так займайтеся же любов'ю! З усією пристрасністю і в повному нерозсудливості! І втрата цноти станеться непомітно і безболісно.

До речі, дефлорація в перекладі з латинської означає - зривання квітки. De floris. Чи неправда, поетично ?! В цьому присутній і піднесеність, і таємниця, і любов. Так чи не краще, продовжуючи поетику прозою життя, якщо вашу незайману квітку зірве не сторонній хірург за допомогою металевого скальпеля, а коханий чоловік за допомогою призначеного для цього природою органу любові. 

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Які міфи про любов заважають дівчатам знайти справжнє кохання, вибудувати ідеальні відносини і зберегти їх на довгі...
Дефлорація (від лат. De - видалення, усунення + flos, floris - квітка, молодість, невинність) - це порушення цілісності дівочої...
Чоловік є вірною і надійною людиною, якого дружина вже давно знає і знає, чого від нього можна чекати. Коханець, в свою...
Можливо, вам вже - трохи за тридцять "- і першим сексом вас вже не здивуєш ... Але все ж момент першого інтиму з новим...
Scroll To Top