Рекомендуємо прочитати

Жінка і секс

article3334.jpg

Про користь сексу в житті жінки ми вже говорили, так як він покращує жіноче здоров'я, дозволяє знизити вагу, зміцнити нервову систему, але, все ж, давайте продовжимо розмову.

Багато жінок намагаються «ухилитися» від виконання подружніх обов'язків і знаходять для цього масу причин. Можливо, це просто надумані причини і страхи?

Часом ви боїтеся того, що зробите щось не так, не виправдаєте надії партнера, і він вважатиме вас недостатньо привабливою. Не забувайте про те, що думка має властивість матеріалізуватися.

Щоранку не лінуйтеся повторювати собі, що являєтесь самою чарівною і привабливою, повірте - це може допомогти. Тим більше що жінки з подібними «проблемами», як правило, потребують сексу більш інших.

Можливо, ви відмовляйтеся від занять любов'ю з причини вагітності, тому що багато чого змінилося навколо вас і всередині вас, ви стали більш чутливі, але не чуттєві. Вам здається, що збільшується в розмірах живіт абсолютно вас не красить.

Та й токсикоз доставляє масу проблем.
Часом і пологи не приносять вам довгоочікуваного спокою, так як в дзеркалі ви спостерігаєте розпливчасті форми, яких ви соромитеся, та й малюк вимагає до себе підвищеної уваги.

Тому питання сексу відходять на задній план.
У такій ситуації варто сподіватися лише на тактовність чоловіка і на його терпіння, хоча й цього недостатньо. Багато що залежить і від вас особисто, спробуйте відкинути сором'язливість і невпевненість, і, тим більше, роздратування, почніть з простих дотиків, на це може піти кілька тижнів. Поступово все налагодиться.

Буває й так, що відмовою від сексу служить ваша втома в результаті завантаженості на роботі, постійне недосипання, неможливість відпочити у вихідні дні.

Тим більше, що жінки у віці від вісімнадцяти до п'ятдесяти років можуть знайти для себе і масу інших цікавих занять крім сексу. Це можуть бути зустрічі з подругами, перегляди серіалів, читання цікавого дамського роману, відвідування магазинів, фітнес, спорт, та й просто сон або вільне проведення часу.

Тільки от на цьому моменті варто зупинитися. Вам варто дуже грунтовно замислитися над тим, що або хто для вас більш дорогий, адже так недовго і однією залишитися.

Деякі жінки, особливо молодого віку, люблять побалакати про секс з подружками, обговорюючи своїх партнерів.
У цих милих бесідах частина з них скаржиться, а це близько сорока відсотків, що їх обранцям слід переглянути своє ставлення до сексу, ще 35% нарікають на те, що після отримання задоволення партнер повністю втрачає інтерес до подій, а то й попросту засинає. Майже тридцять відсотків жінок ображені тим, що для їх другої половини секс представляє лише фізіологію, тобто мається на увазі сам статевий акт в чистому вигляді.

Ще частина жіночої статі хотіла б, щоб цікавилися і їх бажаннями, оскільки відчувають себе лише іграшкою в чужих руках, приблизно стільки ж жінок говорять про те, що їм не вистачає романтики. Так що чоловікам теж є, про що задуматися.

Тепер же давайте поговоримо лише про статистичні дані.
Тридцять відсотків жінок не мають сексуального постійного партнера, а часом і зовсім роками живуть без сексу.
А чи знаєте ви про те, що найбільша тривалість оргазму становить двадцять хвилин. Варто сказати і про те, що деякі люди здатні відчувати мультіоргазм, тобто за певний період часу вони можуть випробувати декілька оргазмів з короткими перервами, правда, кожен подальший потроху втрачає свою гостроту.

За часом, в середньому, секс займає п'ятнадцять хвилин, в тому числі сам статевий акт триває від трьох до п'яти хвилин, решту часу становить прелюдія.

Більш сильний оргазм можливий в «гарячій» обстановці, наприклад, на пляжі.
Тепер осмислите прочитане, згадайте, хто з ваших подруг або знайомих найчастіше скаржиться на життєві проблеми і невдачі, страждає комплексами, і т.д. В більшості своїй, це ті люди, які відчувають незадоволеність і в сексуальній сфері.

Не забувайте про те, що секс з коханою людиною дозволяє нам відчути себе справжніми жінками.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Вагітність - дивний стан, наповнений радісним очікуванням малюка, новими емоціями і відчуттями. Однак цей період може...
Настання вагітності і народження дитини - це найщасливіший період у житті будь-якої жінки. Це щастя, яке незрівнянно ні...
Для більшості вагітних жінок, найскладнішою частиною першого етапу вагітності є напади ранкової нудоти. Симптоми...
У чому перевага засобів для миття волосся? Це їх натуральність. Те, що ми наносимо на шкіру і на шкіру голови,...
Scroll To Top