Рекомендуємо прочитати

Інтимні мастила

article3554.jpg

Іноді під час інтимної близькості неможливо обійтися без використання інтимних гелів-мастил. В даній статті ми постараємося розібратися, для чого взагалі потрібні інтимні мастила, в яких випадках без них не обійтися, чи не несе їх застосування небезпеки для здоров'я чоловіка і жінки?

Інтимні гелі-змазки відносяться до категорії особливих косметичних засобів для сексуальної близькості, які використовуються тільки зовнішньо. Сред інтимних гелей-змазок можна виділити декілька основних груп:

  • лубриканти або вагінальньні змазки;
  • гелі з особливими ароматизуючими речовинами;
  • інтимні мастила, що мають зігріваючі або охолоджуючі властивості;
  • змазки, які збільшують тривалість статевого акту, за рахунок антисептиків, що входять до їхнього складу;
  • сперміцидні гелі-змазки, що дозволяють захистити жінку від небажаної вагітності;
  • гелі-мастила для анального сексу;
  • спеціальні гелі-змазки, що захищають від венеричних захворювань.

Гелі-мастила виробляють на водній, силіконовій або масляній основі. Інтимні мастила на водній основі коштують значно дешевше, ніж інші. Перевага гелів на водній основі полягає в тому, що вони не залишають слідів на одязі і не бруднять тіло. Мінусом - під час статевого акту ці засоби занадто швидко висихають.

Силіконові гелі-змазки під час інтимної близькості не висихають і не викликають дискомфорту. Порівняно із мастилами на водній основі, такого гелю, для отримання максимального ефекту, потрібно значно меншу кількість. Недолік силіконових гелей полягає в тому, що вони важче змиваються з тіла і з одягу.

Мастила на основі олій вже не дуже популярні і досить рідко зустрічаються у продажу. Такі гелі-змазки не підходять для використання з презервативами, оскільки дія олії є руйнівною для матеріалу цього бар'єрного засоба контрацепції.

Як використовувати інтимні гелі-змазки? Усе досить просто - достатньо нанести невелику кількість на зовнішню частину інтимних органів чоловіка і жінки. Використання мастила перед сексуальною блізкістю полегшує проникнення статевого члена та зволожує піхву жінки, що поліпшує інтимну близькість.

Чи небезпечні інтимні мастила для здоров'я? Це питання є досі відкритим. Є думка, що гелі на водній основі можуть спровокувати развиток дріжджових грибків. Це можливо через присутність у складі таких змазок гліцерина, тому обирайте інтимні гелі без вмісту гліцерина. Насправді будь-який компонент складу здатний викликати найсильніші алергії у будь-якої людини, тому перед тим як придбати гель-змазку уважно роздивіться її склад. Слід відмовитись від гелів-мастил, які в своєму складі містять парабени, саме ці речовини найчастіше стають причиною алергій.

Слід пам'ятати і про те, що всі мастила негативно впливають на якість сперми, що значно зменшує можливість зачаття.

Використовувати гелі-змазки або ні, залежить тільки від вас, головне, щоб сексуальна близкість приносила задоволення вам і вашому партнерові.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

У тебе з'явився красивий, розумний, чарівний і розлучений чоловік! І ти не знаєш засмучуватися цій обставині або радіти,...
Він привабливий, він чарівний, він робить все, як годиться. Можливо, ти нарешті зустріла чоловіка своєї мрії, того...
Багато сімейних пар все ще живуть разом, тому, що звикли один до одного. Любов давно пройшла і їх нічого більше не тримає...
Scroll To Top