Рекомендуємо прочитати

Як вибрати правильний лубрикант.

article3297.jpg

Мастило - це дуже хороша штука, особливо, якщо знати, яка до чого підходить. Ми зробили для тебе спеціальну класифікацію лубрикантів, користуйся на здоров'я!

1. Силіконова змазка
Це мастило хороша тим, що досить універсальне - підходить для анального і вагінального сексу, а ще й для петтінга. Єдине, що змити її важкувато, але у випадку з анальним сексом - це величезний плюс.

2. Лубрикант-масло на водній основі
За рахунок легкої основи, це масло чудово імітує природну вагінальне мастило і підходить найкраще саме для вагінального сексу. Так як цей лубрикант висихає дуже швидко, то для анального сексу ми його не рекомендуємо, за довбаєтеся додавати ще і ще.

3. Лубрикант зі смаком чого-небудь
Нам дуже подобаються смачні лубриканти! Американці, до речі, обожнюють мастило зі смаком бекону. Залежно від переваг партнерки, прелюдію з солодощами, фруктами і вершками можна замінити енергійним мінетом з таким мастилом) А що? Смачно, приємно, ніяких калорій!

4. Лубрикант з гліцерином
Не рекомендуємо в принципі, оскільки може викликати молочницю.

5. Крем на водній основі
Мастило з кремовою текстурою чудово підходить для петтінга і вагінального сексу, як і масляний еквівалент такого лубриканта.

6. Олійне мастило
Олійний лубрикант не підходить для сексу в презервативі, тому що він руйнує латекс. Зате в якості еротичного масла для масажу він просто ідеальний!

7. Лубрикант з ефектом охолодження або нагрівання
Теж чудово підходить для еротичного масажу. Що стосується сексу - тут є кілька нюансів. Охолоджуючий лубрикант ми радимо для анального сексу, щоб зменшити чутливість і хворобливі відчуття, для вагінального сексу - але тільки якщо чоловік використовує мастило як пролонгатор і наносить його під презерватив.

Справа в тому, що дівчині для отримання оргазму потрібні максимально комфортні умови і тепло, тому її краще гарненько обмазати зігріваючим мастилом, а ще вона пахне східними прянощами і може створити відповідний настрій. 

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Все, що ви хотіли знати про протизаплідне кільці, але не наважувалися запитати. Що являє собою кільце? Це кільце...
Зараз у відкритому доступі повно інформації про секс. Однак цієї інформації настільки багато, що людина найчастіше...
Іноді під час інтимної близькості неможливо обійтися без використання інтимних гелів-мастил. В даній статті ми...
Часто задоволення від сексу змінюється страхами. Як їх позбутися?...
Scroll To Top