Рекомендуємо прочитати

Як зробити чоловіка активнішим в ліжку

article2949.jpg

Дізнайтеся поради експертів про ідеальний секс і про те, як поліпшити сексуальне життя.

Ваш партнер став надто швидко завершувати статевий акт? Що з ним і як можна продовжити задоволення?

На тривалість статевого акту впливає безліч чинників. Якщо ви стали займатися сексом рідше, ніж раніше, збудження партнера може бути настільки сильним, що він просто не в змозі контролювати процес. Чим частіше ви знаходите час для інтимних ласк, тим простіше йому продовжити збудження. Можливо також, він просто не усвідомлює, наскільки вас збиває його швидкий перехід до фінальної частини. Поясніть партнеру, що вам дуже подобається займатися з ним коханням, і ви готові присвячувати цьому процесу набагато більше часу.

Безпосередньо під час сексу зверніть увагу на мову тіла партнера, легкість і частоту його дихання. Якщо він надто збуджений, поміняйте позу, щоб збити темп і уповільнити процес. Коли партнер знаходиться знизу, він може трохи розслабитися, завдяки чому статевий акт триватиме довше. Однак багатьох чоловіків так збуджує вигляд жінки зверху, що відбувається якраз протилежне. У такому випадку спробуйте інші секс пози або перервіться на деякий час.

Пам'ятайте: навіть якщо партнер першим досягає оргазму, ваші потреби можна задовольнити за допомогою оральної стимуляції, петтинга або другого статевого акту. Головне - не закриватися в собі і продовжуйте відкрито спілкуватися. Це секретний інгредієнт обопільно задовольняє сексу.

Як поліпшити сексуальне життя: пози, в яких найкраще досягається оргазм
Хоча кожна жінка унікальна, поза зверху - універсальний відмінний початок. Для більшості з нас ключ до оргазму - у стимуляції клітора, а при положенні зверху жінка клітором торкається тазової кістки чоловіка, від чого відбувається подвійне збудження. Ви самі контролюєте швидкість і ритм, тому рухайтеся так, як вам зручно.

Пози ззаду, по-собачому, відмінно стимулюють точку G в піхві, поки ви або ваш партнер приводитеме в збудження ваш клітор. У цій позі також зручно масажувати інші ерогенні зони, наприклад, соски, які підвищують ймовірність досягнення оргазму.

Однак вибір пози - лише одна умова вдалого сексу. Для досягнення оргазму ви повинні бути розслаблені і відкриті новим рухам. Якщо ви не знаєте, що саме вас збуджує, досліджуйте власне тіло, щоб зрозуміти все по відчуттях.

Вважається, що жінки, мас-турбують регулярно, досягають оргазму частіше і сильніше, ніж ті, хто займається сексом тільки з партнером. Коли ви знайдете свої збудники, не соромлячись, розкажіть про них партнеру і отримуйте задоволення від нових поз і відчуттів.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Починайте з прелюдії — це як музикант налаштовує свій інструмент — чоловік повинен підготувати свою даму до...
Багато жінок мріяли б мати таку річ, як вібратор, але часто самі бояться власних бажань. І, якщо на похід в магазин, де...
Справжня леді ніколи не одягне під джинси рвані колготки, бо знає: красивим повинно бути не тільки те, що у всіх на виду....
Прийнято вважати, що вібраторами користуються тільки старі діви та лесбіянки, однак це далеко не так. Таке придбання...
Scroll To Top