Рекомендуємо прочитати

Навики ідеальної коханки

article2734.jpg

Кожна дівчина мріє бути для свого коханого однієї і єдиною, при цьому бути не тільки його формально, але заповнювати собою всі його думки і бажання. Часом навіть найрозумніша і сексапільна жінка не може втримати коханого біля себе. Так у чому ж справа, запитаєте ви? Відповідь проста. Для того щоб будь-який чоловік був ваш, потрібно зовсім небагато - вміння доставити йому задоволення, вгадати його бажання в даному конкретному випадку і звичайно ж володіти деякою майстерністю. Якщо кулінарні шедеври - це не ваш коник, можна ощасливити коханого і по іншому, наприклад в ліжку. Сексопатологи виділяють три основних навику, якими повинна володіти кожна поважаюча себе і любляча свого чоловіка жінка.

• Еротичний масаж. Мистецтво дотиків - це мова любові, тут немає правил і звуків, але від цього ще краще можна висловити те, що словами часом і не скажеш. Еротичний масаж - це особливий зв'язок, енергетичний обмін між чоловіком і жінкою. Причому якість масажу і його техніка жодним чином не можуть вплинути на результат. Перш за все, жінка повинна відчути себе сексуальною, полюбити своє тіло таким яке воно є, бути пристрасною, чуттєвої і пластичної. Всю цю бурю емоцій необхідно передати чоловікові через свої руки і пристрасний поцілунок. На перший погляд - це здається неможливо, проте багатьом з нас це вдається, так що спробуйте і ви.

Навики ідеальної коханки

• Різноманітність в ліжку. Потрібно навчитися дивувати свого чоловіка. Для початку можна просто стати більш ініціативної, тому що саме це якість в жінках дуже збуджує представників сильної статі. Потім додати пристрасті, ласки і податливості одночасно - все це зведе його з розуму.

Навики ідеальної коханки

• Спонтанність і непередбачуваність. Щоб бути для нього завжди різною, досить хоча б іноді міняти сексуальні пози. Така різноманітність сподобається не тільки йому, але і принесе масу нових відчуттів. Крім того, чому б не спробувати спонтанний секс з власним чоловіком. Як правило, сімейні пари виділяють для сексу певний час, але чому б не піддатися пристрасті в той момент, коли він цього зовсім не чекає?

Навики ідеальної коханки

Загалом, головним правилом ідеальної коханки є різноманітність і можливість дивувати коханого! Не дайте скучати вашому чоловікові в ліжку і тоді яскраві відносини і приємні сюрпризи вам забезпечені!

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Вибирайте сексуальні пози для ніжної і чуттєвої ночі кохання. Особливо вони підходять для партнерів, які закохані одне...
Слово «коханка» може розумітися в двох значеннях. Перше - це жінка, яка має зв'язок з чоловіком, але при цьому не...
Доставити ніжне задоволення коханій людині допоможе еротичний масаж. Такий масаж в домашніх умовах вимагає...
За статистикою, приблизно 65% представниць слабкої прекрасної статі бажали б мати у своєму інтимному житті більше...
Scroll To Top