Рекомендуємо прочитати

Що чоловіки ненавидять в оральному сексі

article3288.jpg

Чоловіки люблять оральний секс не стільки тому, що їм це приємно, скільки тому, що відчувають себе в цей момент бажаними, коханими. Однак, є моменти, які можуть зіпсувати не тільки відчуття, одержувані чоловіком від орального сексу, але і ваші з ним стосунки. Отже, в оральному сексі чоловіки ненавидять ...

Коли жінки зачіпають зубами пеніс.
Пеніс у чоловіків дуже чутливий. Навряд чи знайдуться чоловіки, яким подобається, коли їх пеніс б'ють, ріжуть і жують. Будь ласка, заховайте свої зубки.

Коли жінки смокчуть пеніс, начебто вони намагалися ротом доїти корову.
Всі ми чули цей вираз - "смоктати чоловічий член". Багато жінок роблять помилку, думаючи, що саме так і треба робити. Безумовно, у всіх чоловіків свої смаки, але більшість все ж краще, щоб під час орального сексу їх пеніс гладили, ніжно пестили губами, але тільки не смоктали.
Коли жінки займаються виключно оральним сексом і ігнорують інші частини тіла.

Багатьом чоловікам подобається, якщо жінка під час орального сексу пестить йому груди, шию, ноги. Чоловік хоче, щоб його любили всього. І це не тільки для того, щоб більше збудитися, просто йому хочеться отримати більше любові, відчути, що він бажаний.

Коли жінки займаються оральним сексом в повному мовчанні.
Напевно вам знайоме почуття, коли чоловік займається з вами оральним сексом в повному мовчанні, а ви лежите і думаєте: чи подобається йому? Чоловіки також відчувають дискомфорт, коли жінки роблять настільки інтимний акт любові, не кажучи ні слова. Перервіться на секунду і скажіть вашому партнерові, який він чудовий, який він гарний і мужній і як ви його любите.

Коли жінки випльовують сперму.
Це дуже делікатна проблема. Багато чоловіків відчувають себе ображеними, коли ви схоплюєтеся і несамовито кидаєтеся на пошуки носової хустки, або, що найгірше, відстороняєтеся і в момент випробовуваного чоловіком оргазму надаєте спермі виливатися в нікуди. Це створює у чоловіка відчуття, що його відкинули в найвідповідальніший момент, що ви відмовилися його прийняти. Це змушує його відчувати почуття незручності.

У традиційних китайській та індійській філософіях сексу чоловіча сперма вважається дорогоцінним і животворящим еліксиром. Тому до сперми ставляться дбайливо, вважаючи, що необхідно використовувати енергію, що є у ній. Деякі східні філософи, такі, як Танга Йога, стверджують навіть, що чоловіча сперма має відроджують дію, що відновлює силою, представляючи собою унікальний еліксир, що сприяє здоров'ю та довголіттю.

Звичайно, сперма не завжди має приємний смак. Якщо ви відчуваєте, що сперма вашого партнера вам неприємна, ви можете порадити йому змінити дієту. Наприклад, поїть його ананасовим соком кілька днів. Зробіть це не тільки заради вашого задоволення під час орального сексу, а й заради його здоров'я. І ще, у вас є одна лазівка: якщо ви не переносите сперму вашого чоловіка, а він ображається на вас, дайте йому спробувати його сперму самому і подивіться, чи сподобається вона йому! 

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Сьогодні досить популярні бар'єрні методи контрацепції, вони не тільки захищають від вагітності, а й від захворювань,...
Багато дівчат роблять мінет своєму коханому чоловіку, тим самим доводячи, наскільки він їм близький. Інші ж навпаки -...
Перш, ніж оприлюднювати всі нижче наведене, попереджаємо: захиститися від «делікатних» хвороб і небажаної вагітності...
Якщо у тебе коли-небудь виникало незвичайне питання про секс, яке ти боялася задати навіть найкращому другові, пам'ятай,...
Scroll To Top