Рекомендуємо прочитати

Чому чоловіки люблять оральний секс?

article3070.jpg

За якісний мінет основна маса чоловіків віддасть і життя, і гаманець, і навіть свою душу - у користування та повне розпорядження тієї, яка подарує неземні хвилини блаженства.

Але як бути жінкам у такій ситуації? Адже від своїх подруг вони часто чули, що мінет - процедура мало того, що не завжди приємна морально, але ще й не смачна і часом відверто принизлива. Давайте спочатку спробуємо зрозуміти, чому ж так приваблює чоловіка це явище - мінет!

По-перше, безперечно, що вміло пурхаючий над збудженим жезлом жіночий язичок доставить багато більше задоволення, ніж будь-який традиційний статевий контакт.

По-друге, в кожному чоловікові спить егоїст і незалежно від фортеці його сну завжди приємно відкинутися розслаблено на подушку, поки дівчина намагається в поті чола та язика.

По-третє, будучи символом повного підпорядкування, мінет є універсальним способом спокутувати жіночі гріхи в очах свого благовірного. Накричала на коханого? Подряпала його машину? Випадково продала улюблений танк в грі? Можете не вірити, але оральне вибачення тут же перетворить його в розслабленого і поблажливого чоловіка, що з гумором сприймає будь-які косяки своєї коханої.

О, жіноча гординя, ти порочна!
А що ж жінка? Чому вона негативно ставиться до такого способу задоволення коханої людини? Тут усе значно простіше.

По-перше, мінет в очах багатьох жінок - це соромно і принизливо, адже жінка опиняється в абсолютній владі чоловіка, та ще й не в самому прийнятному світлі, про який складають вульгарні і неприємні анекдоти.

По-друге, це неприємно по ряду фізіологічних причин: запах, смак, блювотні рефлекси під час необережних рухів партнера.

Все. Дізналися свої відчуття? Ось з ними і не посперечаєшся. Начебто і коханого порадувати хочеться, і внутрішні заборони відкрито мітингують проти таких розваг у ліжку.

Він був гладкий і пахучий ...
Як би ви не ставилися до цього виду сексу, але якщо чоловік коханий, заслуговує ласки і ви хочете, але не можете переступити себе, постарайтеся відповісти на наступні питання.

Питання № 1: чи є чоловік егоїстом в сексі? Якщо так - хай відпочиває без мінета, а от якщо ж ваш благовірний завжди готовий до експериментів, не залишає вас без оргазму і не проти показати вищий клас в кунілінгусі - він явно заслуговує відповідної нагороди!

Питання № 2: ви боїтеся чоловічої моральної точки зору? Оральний секс вимагає абсолютної довіри, щоб в один прекрасний день під час рядової сварки в вас не полетіли образи з приводу минулих пустощів або ж після безпосереднього контакту вам не відмовили категорично в поцілунку, після «такої-то» брудної справи!

Якщо чоловік помічений в чомусь неприємному і його поведінка поки ще не дозволяє довіритися йому на всі 100% - краще утримайтеся від орального контакту з його єством, ціліші нерви потім будуть. Але у випадку ж, коли для чоловіка навіть сама думка поцілунку своєї улюбленої після якісно виконаної гри на флейті не лякає - вам нічого не загрожує.

Питання № 3: він неохайний? На тверде переконання багатьох самців, пахнути від них повинно мужиком, труси можна носити тиждень, душ достатньо приймати тільки по понеділках, а в заростях між ніг сховається невелика коала. Ясна річ, що з таким неандертальцем ні про які оральні пестощі мова не йде, але от якщо ваш обранець завжди гладко підстрижений в інтимних місцях, двічі на день відвідує душ і завжди стежить за своїми ароматами - чого ж ви зволікаєте?

Якщо на всі три цих питання ви відповіли НІ, то, на жаль, від мінету вам навряд чи відкрутитися. Люблячий чоловік зрозуміє, але все одно затаїть нереалізовані бажання про ці грані в сексі. Подумайте і визначитеся: чому ви не хочете орального сексу зі своїм чоловіком?

Сорому не місце в спальні; неприємні відчуття можна перебороти і нейтралізувати (почавши практикувати мінет відразу після душу або ж прямо у ванній, наприклад), а до чужорідного предмету в роті можна звикнути за допомогою банана.

Відкиньте забобони і серйозно поговоріть з чоловіком. Розкажіть йому, що вас турбує, що вам заважає і разом ви, як любляча пара, обов'язково знайдете вихід зі сформованої ситуації!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Чоловіки часом здаються нам прибульцями з іншої планети. Не дарма ж кажуть, чоловіки з Марса, а жінки з Венери....
Я довго роздумувала над фактом чоловічих зрад і прийшла до висновку, що чоловіки і жінки часто ходять "наліво" за...
Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
На дворі вже двадцять перше століття, але чомусь досі у людей панує двояке ставлення до складання шлюбного контракту у...
Scroll To Top