Рекомендуємо прочитати

5 звичок, які врятують секс

article1380.jpg

Кожна жінка мріє про тривалий медовий місяць. Щоб через 20 років секс був таким же, як і після весілля - в передпокої, плутаючись у черевиках і шнурках. На жаль, час не стоїть на місці, і колишні пристрасні коханці фактично стають асексуалами. Вся справа в тому, що партнери з роками набувають звички, які, на жаль, їх не підкреслюють, а не в тому наскільки досконала технологія сексу, вважають сексологи.

Як залишатися улюбленими і бажаними

Дотримуватися елементарної сором'язливості. Чоловікові не чуже ніщо людське і ваш чоловік не виняток, і жінка повинна це розуміти. Тому жінці радиться прибирати засоби жіночої гігієни подалі й двері туалету краще закривати на замок. Головним убивцею сексуальності між партнерами стає несвіжа білизна та інші прози життя. І повірте це зовсім не метод підкреслити взаємодовіру. Чоловіків це теж стосується - «душевна простота» і побутова неохайність досить швидко зводять нанівець всі почуття і захоплення, особливо якщо гормональні бурі стихли.

Приховувати своє тіло. Як ставляться чоловіки до розгулювання по кімнаті голої дівчини - вільний чоловік закотив би очі в екстазі і підняв вгору великі пальці, а одружений чоловік найімовірніше відповів би з сумом, що це швидко проїдається, навіть якщо дівчина володіє вишуканою красою. Зазвичай, відправляючись на вулицю, ми, стоячи перед дзеркалом, чепуримося, вигладжуємо сукні, блузи та спідниці. І це все для того, щоб змішатися з незнайомими людьми, а, перебуваючи з улюбленими людьми вдома, виглядаємо неохайно і ходимо в чому попало. Таким чином, до домашніх ми проявляємо неповагу. Більш того, ми проявляємо недалекоглядність, яка в подальшому може обернутися крахом у відносинах. Відмінним рішенням буде надягати у будинку охайний та гарний одяг і зовсім не обов'язково, щоб він був зшитий з шовку і мережива. При цьому красиву мереживну білизну і провокуючий пеньюар не скасовуємо. Дотримуйтесь акуратності та охайності, того ж вимагайте й від чоловіка.

Не варто один одного вантажити проблемами. Нерідко жінки скаржаться улюбленому чоловікові. Він, звичайно, може вислухати, похитати головою, підставити чоловіче плече в якості жилетки. Але вечірне побутове ниття не зможе повернути пристрасть у відносинах між вами, навіть невинне ниття руйнує стосунки. Знайдіть для бесід з коханим цікаві й життєстверджуючі теми, наприклад, поділіться спільними враженнями від відвідування кіно, театру, концерту. Отримавши заряд емоцій, поділіться ними з коханим, якщо позитивних емоцій буде багато, тоді бесіди про побут зійдуть до мінімуму. Також можна один одному почитати вголос, можна почати, наприклад, з улюблених дитячих книжок. Такі методи допоможуть відновити у відносинах ніжність.

Навчіться не затаювати образи. Образа - мабуть, самий потужний вбивця сексу, який непомітно прокрадається і руйнує сексуальний потяг. Потім - завіса і друзі. Дуже важко займатися сексом з людиною, яка знову забулатпро річницю весілля, спілкується з колишньою подружкою, нагрубіянила вашій мамі. Тому, вирушаючи в ліжко з кривдником, всі образи залиште за порогом спальні, або поки взагалі не ходіть в спальню. Вирушаючи в ліжко з чоловіком, переконайтеся, що у вас немає поганих думок про нього. Адже спробувавши одного разу секс, що складається з старих образ, випробувати знову все це напевно не захочеться. Необхідно навчитися спочатку, з'ясовувати стосунки, поговоривши з чоловіком, а потім, коли все налагодитися відправлятися в спальню для романтичного примирення.

Дотримуйтесь необхідної дистанції. Після весілля пару років можна спати разом, а потім краще спати на різних матрацах. Не кожна жінка відчуває зручність в той момент, коли її чоловік бачить не зовсім свіже обличчя і розпатлане волосся своєї обраниці. Але найчастіше одружені люди сплять разом, тому що звикли або «так прийнято», і від цього гірше висипаються. Цікавий той факт, що аристократи і інша знать усіх народів і часів мала роздільні спальні. Такий підхід мав свій сенс - зберігався особистий простір.

Тому якщо ви маєте можливість спати окремо, скористайтеся нею.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Ознаки того, що ви погані в сексі, можуть бути явними, а можуть бути непомітними. Усвідомити їх не так просто, адже хто...
Небагато знайдеться жінок, які б хоч раз в житті не чули вислови про те, що любові всі віки покірні. Одні з ним повністю...
Відсутність сексуального бажання є проблемою, яка зачіпає набагато більшу кількість жінок, ніж ви думаєте. Багатьох з...
Еротичні сни не обов'язково повинні супроводжуватися віртуальним статевим актом. Зигмунд Фрейд розкусив наші таємні...
Scroll To Top