Рекомендуємо прочитати

Позбавляємося від післявесільної депресії

article2926.jpg

Отже, ти нарешті зустріла кохання всього життя, у вас була запаморочлива лав-сторі, він зробив тобі пропозицію самим романтичним образом і ви одружилися, і все це було схоже на казку...

А що ж далі? Здається, ти й сама не знаєш і тому після весілля відчуваєш себе трохи... розгубленою?

Поспішаємо тебе заспокоїти – після весільна депресія - це нормально! Цей день можна порівняти зі святом Нового року, коли ти день - два драєш квартиру, стоїш біля плити, наряджаєш ялинку і приводиш себе в порядок, потім одягаєш гарне плаття, бій курантів, дзвін келихів - і все, свято закінчилося. Але ми знаємо 5 варіантів сублімувати свою нудьгу в оптимізм і позитив:

1. Поділись своїми переживаннями з чоловіком.
Він, може, і здогадується, що з тобою, щось не так, але запитати не наважується. Це нормально - кожна значна зміна в житті пов'язана з певними переживаннями, тому, можливо, чоловік теж відчуває себе не в своїй тарілці і, поговоривши, вам обом стане легше.

2. Організуйте післявесільну тусовку.
Продовжите задоволення і свято по довше! Зберіть найближчих друзів і розслабтеся або навпаки - потусіть на славу в новому статусі законного подружжя.

3. Займіться чимось разом.
Планували - планували весілля - а тепер з'явилася безліч вільного часу? Займіться спортом, поволонтерьте або помандруйте - загалом, розділіть улюблене проведення часу з коханою людиною.

4. Отримуйте задоволення.
Тільки задумайтеся: ви - дві дорослих людини без "баластів", які люблять один одного і насолоджуються життям! Перед вами відкрито безліч дверей і можливостей, життя прекрасне!

5. Еволюціонуйте як пара.
Весілля - це тільки початок. Пам'ятайте, що тепер ви - сім'я. Піклуйтеся одне про одного, любіть, оберігайте. І навіть у запалі сварки намагайтеся все ж таки не бутьте егоїстами і думати про переживання партнера, а не тільки про свої власні.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Коли в розмірене спокійне життя з коханою людиною вривається зрада - це змінює все. І навіть якщо після того, як вам...
Можливо, для когось і стане одкровенням той факт, що не тільки жінки переживають з приводу своєї сексуальності. Обидва...
Вчені з Техаського Університету в Остіні вважають, що вік, коли підлітки отримують свій перший сексуальний досвід,...
На дворі вже двадцять перше століття, але чомусь досі у людей панує двояке ставлення до складання шлюбного контракту у...
Scroll To Top