Рекомендуємо прочитати

Чому чоловіки зраджують?

article2932.jpg

Що змушує чоловіків, у яких «є все», ризикувати шлюбом, становищем у суспільстві і кар'єрою заради інтрижки? Чому він вибирає лінію поведінки, наслідки якої можуть послужити причиною публічного приниження і поставити під загрозу сімейне життя?

FeelGood пропонує вашій увазі 5 причин, по яких впливові чоловіки готові ризикувати всім.

Ілюзія безкарності
Дуже часто всесильні чоловіки заводять романи, так як впевнені, що не будуть спіймані. І навіть якщо потрапляють в неприємну ситуацію, то вважають , що зможуть від усього відкупитися. Такі «мачо» навіть не замислюються про довгостроковий вплив своїх дій на оточуючих, їх цікавлять виключно теперішня вигода.

Спокуси
Багатство, слава і влада приваблюють багатьох жінок, які пропонують себе видатним чоловікам, іноді - агресивно, і не замислюючись. Такі чоловіки часто проводять дні або тижні у відрядженнях далеко від дому. Самотність і спрага жіночої уваги можуть провокувати до подружньої невірності.

Залежність від адреналіну
Багато впливових чоловіки займають посади, що вимагають відповідальності, компетентності та готовності до ризику. Вони відмінно справляються зі стресовими ситуаціями, і їм постійно потрібно відчувати хвилювання або тривогу, щоб рухатися вперед. Інтрига дає їм можливість випробувати подібні емоції в особистому житті.

Звичка чути «так»
Впливових чоловіків оточують люди, які їх захищають, ідеалізують і навіть дають можливість задовольняти свої ганебні бажання, тільки б залишитися серед них. Постійно перебуваючи з людьми, що не оспорюють їх рішень і не дають чесних відповідей, такі чоловіки переконуються у своїй винятковості, стають егоцентриками і дозволяють собі поведінку за гранню дозволеного.

Бажання змін
Не будемо забувати, що впливові чоловіки все ж залишаються чоловіками. Їх інтриги зазвичай свідчать про внутрішні потреби у змінах. Щось не гаразд у житті або відносинах - і необтяжливий роман стає спонукальною причиною до змін. Нудьга і одноманітність у відносинах часто призводять до подружніх зрад після довгих років сімейного життя.

Вплив, багатство і слава дійсно несуть в собі додаткові труднощі для чоловіків, однак не всі вони зважуються на зради. Вищенаведені пояснення жодним чином не виправдовують поведінку тих, хто дозволяє собі позашлюбні зв'язки.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Любов, весілля, щасливе сімейне життя .... Про це мріє кожна жінка. На жаль, іноді наші мрії розсипаються на порох, і після...
У свідомості людей утвердилася думка, що щасливий шлюб може бути тільки при наявності дітей. А бездітний шлюб...
Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Згідно з даними статистики, шлюби розпадаються постійно. Причому існує тенденція до розширення даного феномена. Ще...
Scroll To Top