Рекомендуємо прочитати

Як прискорити спалювання жирів в організмі?

article3074.jpg

Їжте часто
Це звучить парадоксально: чому ми повинні постійно їсти, для того, щоб скинути вагу. Проте, дробове харчування не дозволяє метаболізму сповільнюватися. До того ж воно охороняє вас від переїдання внаслідок сильного голоду, який настає, якщо ви довго не їсте. Приймайте їжу 5 разів на день по 300-500 калорій. До того ж намагайтеся не робити перерву між прийомами їжі більше, ніж 4 години.

Не пропускайте сніданок
З точки зору прискорення метаболізму, сніданок - найважливіший прийом їжі. Коли ви спите, ваш метаболізм сповільнюється, і не «прокидається», поки ви не поїсте. Тому, якщо ви пропускаєте сніданок, то до обіду ваш організм спалить набагато менше калорій, ніж міг би, якби ви поснідали. Почніть день зі сніданку в 300-400 калорій з високим вмістом складних вуглеводів: зернові пластівці або каша, фрукти, овочі, цільнозерновий хліб. Перетравлювання складних вуглеводів займає більше часу, тому почуття голоду довше не наступає.

Їжте більше білків
Підвищений вміст білків в кожному прийомі їжі прискорює метаболізм. Для перетравлення білків травній системі потрібно більше енергії, ніж для переварювання жирів або, наприклад, крохмалю, тому він спалює більше калорій. У вашій дієті білки повинні складати 20-35%, при такому співвідношенні організм спалює додатково 150-200 калорій в день.

Пийте зелений чай
Зелений чай не тільки допомагає боротися з канцерогенними речовинами, він до того ж має здатність прискорювати метаболізм. Згідно з дослідженнями, у людей, які п'ють зелений чай 3 рази на день, обмін речовин прискорюється на 4%, тобто ви зможете спалювати зайві 60 калорій в день, що може призвести до втрати близько 3 кілограмів на рік.

Пийте більше води
При щоденному прийомі 1,5 літрів води, метаболізм прискорюється на 30%. Це дозволить спалювати щорічно додатково 17 400 калорій, що рівноцінно втраті 2,5-3 кілограмів.

Приймайте в їжу залізо
Якщо ви споживаєте недостатньо заліза, вашим клітинам починає не вистачати кисню, що значно уповільнює обмін речовин в організмі. Брак заліза зазвичай проявляється у вигляді підвищеної стомлюваності і слабкості. Більшість полівітамінів містить близько 18 мг заліза, ви можете отримати більше, якщо будете їсти 3 рази на день продукти, багаті залізом: темне м'ясо, курку, зернові та сою.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Існує кілька рецептів спеціального чаю для схуднення....
Навіть якщо до свята залишилося всього чотири тижні, а нове плаття погано застібається або занадто щільно облягає...
В даний час дуже важко зустріти жінку, яка не бажає мати ідеальну фігуру. Для досягнення цього результат, кожен вибирає...
Хочете схуднути на 4 кілограми всього за 5 днів? У цьому вам допоможе кефірна дієта! Основа дієти - нежирний кефір, овочі...
Scroll To Top