Рекомендуємо прочитати

Анемія при вагітності

article3274.jpg

Діагноз анемія може почути будь-яка вагітна жінка. Не варто впадати в паніку і засмучуватися. Необхідно розібратися, що це за захворювання, як його вилікувати і запобігти. Анемія представляє собою зниження гемоглобіну в крові майбутньої мами. Однією з функцій гемоглобіну є доставка кисню органам і тканинам організму жінки. Якщо ж його кількість починає падати, то малюк і мама зіткнутися з нестачею кисню і необхідних поживних речовин.

Планування вагітності ніяк не пов'язано у жінок з поганими асоціаціями. Як правило, все, що турбує дівчину, яка мріяла стати мамою, це можливість вагітності при регулярному циклі, а також розвіємо міф про те, чи можна завагітніти під час місячних, а також дівчина, яка хоче завагітніти хоче знати - це в які дні циклу можна завагітніти. Не мало важливим залишається питання і про ановуляторні цикли. І дівчат не лякають ніякі проблеми. Але під час вагітності жіночий організм найчастіше слабшає і піддається різним хворобам. Одна з них - анемія.

Як правило, жінки не спостерігають ніяких неприємних симптомів захворювання і дізнаються про нього тільки після проведених лабораторних досліджень. Анемія проявляється у вигляді блідості шкіри вагітної, слабкості і частому запамороченні, несподіваній появі втоми, підвищеної дратівливості і зниженні концентрації уваги. У період захворювання можна помітити підвищене випадання волосся, ламкість нігтів і навіть зміна смакових пристрастей. Достовірно встановити захворювання дозволить аналіз крові з пальця вагітною.

Серед найпоширеніших причин захворювання виділяються неправильне харчування жінки, наявність в анамнезі захворювань крові, хронічних екстрагенітальних і гінекологічних захворювань, а також ускладнення в протікаючій вагітності. Лікування анемії та її профілактику слід проводити комплексно. Рекомендується змінити харчування вагітної жінки. Необхідно включити в раціон м'ясо, рибу, яйця, вівсяну кашу, волоські горіхи, фрукти і овочі. Правильне харчування слід доповнити прийомом залізовмісних препаратів.

Величезний вибір таких лікарських засобів дозволяє лікарю призначити той препарат, який найкраще відповідає тяжкості захворювання та індивідуальної непереносимості речовин. Основний курс лікування становить один місяць. Подальше лікування анемії полягає у прийнятті підтримуючих доз лікарських засобів. Для кращого засвоєння заліза прийом препарату необхідно поєднувати з вживанням цитрусових соків.

Своєчасне лікування дозволить уникнути таких ускладнень анемії, як викидень, передчасне відшарування плаценти, передчасні пологи, внутрішньоутробна затримка розвитку і ускладнення в родової діяльності.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

У період вагітності вимірювання кров'яного тиску є обов'язковою процедурою, яку виконують регулярно, при кожному...
Плацента має губчасту будову, завдяки чому легко пристосовується до змін тиску усередині матки і тиску м'язів маткової...
Залізодефіцитна анемія, хвороба «втомленої крові», яка дуже поширена у жінок. Слово «анемія»...
Вагітність - дивний стан, наповнений радісним очікуванням малюка, новими емоціями і відчуттями. Однак цей період може...
Scroll To Top