Рекомендуємо прочитати

До чого можуть призвести напади гніву?

article2839.jpg

Не так давно було в журналі "European Heart Journal" були опубліковані результати цікавого дослідження, основна ідея якого полягала в тому, що спалахи гніву посилюють ризик розвитку інфаркту ще протягом 2 годин після того, як спалах люті вщух.

У результаті проведеного аналізу історій хвороб пацієнтів і досліджень за період з 1966 р. по 2013 р., було встановлено статистично значущий зв'язок між спалахами гніву у пацієнтів, загальним рівнем їх агресії і наявністю і характером перебігу серцево-судинних захворювань, розвитком ускладнень у вигляді інфарктів та інсультів.

Якщо говорити про отримані результати в цифрах:
- Після інтенсивного спалаху гніву (агресії) протягом наступних 2-х годин ризик розвитку інфаркту зростає в 4,8 рази!
- Ризик розвитку інсульту (в аналогічній ситуації) - в 3,6 рази

Безумовно, ці цифри звучать більш, ніж переконливо і, цілком можливо, набагато переконливіше інших доводів про руйнівний вплив на нас негативних емоцій. Чи не привід це задуматися, чи варта причина Вашого гніву такого роду ризику? Чи все ж корисніше і вірніше буде змінити своє ставлення до ситуації, свій підхід. А енергію роздратування та агресії перетворити на якусь більш конструктивне русло. Скажімо, в спорт. А ще краще - попрацювати з причиною її появи, що, безсумнівно, вже відсилає в область психотерапевтичної роботи.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Базилік має багато корисних властивостей і використовується при астмі, респіраторних і серцево-судинних...
Статева імпотенція - повне або тривала відсутність здатності чоловіка до статевих зносин. Чому з'являються проблеми з...
Що таке метеочутливість і як її лікувати в домашніх умовах? Усім відомо, що метеочутливість у багатьох людей пов'язана...
Американські вчені виявили, що чорниця містить особливу речовину птеростилбен, яке знижує артеріальний тиск. ...
Scroll To Top