Рекомендуємо прочитати

Корисні властивості базиліка

article2984.jpg

Базилік має багато корисних властивостей і використовується при астмі, респіраторних і серцево-судинних захворюваннях, високій температурі, хворобах легенів, стресі і для догляду за порожниною рота

Висока температура.
Базилік має чудові цілющі властивості завдяки поживним речовинам і його ефірним оліям. Він є потужним протигрибковим і бактерицидним засобом. Ефективно захищає організм від усіх видів інфекцій. Висока температура найчастіше викликається інфекцією. Завдяки потужним бактерицидним властивостям базилік знищує інфекції. І температура спадає.

Астма.
Базилік зменшує запалення і полегшує дихання. Тому він приносить істотну допомогу при цьому захворюванні. Його ефірні масла допомагають також виліковувати і причини астми.

Серцево-судинні захворювання.
Базилік містить аскорбінову кислоту і такі антиоксиданти як евенгол, які ефективно захищають серце від згубного впливу вільних радикалів. Крім того, евенгол сприяє зниженню рівня холестерину в крові.

Захворювання легенів.
Цілющі речовини, що містяться в базиліці, сприяють лікуванню ушкоджень в легенях, викликаних курінням, рак і туберкульоз.

Стрес.
Антиоксиданти базиліка зводять до мінімуму пошкодження, які викликаються вільними радикалами і зменшують спровокований ними стрес. Вони зменшують запалення, заспокоюють нерви і знижують кров'яний тиск. Калій, що міститься в базиліці, знижує артеріальний тиск.

Допомога зубам.
Він знищує бактерії, що викликають карієс, неприємний запах з рота, зубний наліт і зубний камінь. Базилік має в'яжучі властивості. Завдяки цьому ясна краще утримують зуби, запобігаючи їх випадіння.

Допомога порожнині рота.
Базилік є відмінним дезинфікуючим і освіжаючим засобом для порожнини рота. Він знищує більше 99% бактерій в роті і заліковує виразки. Також він допомагає стримати розвиток раку ротової порожнини, викликаного, зокрема, жуванням тютюну.

Камені в нирках.
Базилік допомагає знизити рівень сечової кислоти в крові. Він очищає нирки завдяки своїм сечогінним властивостям. Деякі компоненти його ефірних масел і оцтова кислота сприяють ефективному розчиненню каменів. Крім того, він послаблює біль при нирково-кам'яній хворобі.

Допомога шкірі.
Щоденне умивання обличчя, ванни з відваром базиліка, або накладення пасти з його листя на уражені ділянки шкіри допоможе позбутися від патогенної мікрофлори. Натирання листям базиліка тіла віджене комах.

Допомога зору.
Умивання очей водним розчином листя базиліка допоможе позбутися від наривів і кон'юнктивіту. Завдяки великому вмісту антиоксидантів він ефективно захищає очі від глаукоми, катаракти та макулярної дегенерації.

Імунітет.
Базилік чудово стимулює імунну систему. Останні дослідження показали, що він може стримувати зростання ВІЛ, а також ракових клітин.

Головні болі.
З головними болями, які викликані високим кров'яним тиском, мігренню і застудою можна ефективно боротися за допомогою базиліка. Його компоненти володіють відмінні анальгетичні, седативні і антизастійними властивостями.

Інші корисні властивості.
Базилік може захищати від іонізуючого випромінювання, а також лікувати завдані ним ушкодження. Він сприяє швидшому загоєнню ран після хірургічного втручання. Базилік застосовують для лікування майже всіх видів раку. Він сприяє лікуванню гастроентериту, холери, кашлюку, кору, епідемічного паротиту та ревматизму.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

При щоденному розчісуванні на гребінці або щітці залишається невелика кількість волосся. Якщо в день у вас випадає 40-80...
Незважаючи на свою велику популярність, все ж ароматерапія залишається для нас чимось загадковим, незрозумілим і...
Деякі люди вступають в шлюб один з одним, а потім розлучаються. Шлюби, які закінчуються розлученням, в більшості...
З одного боку емоційне потрясіння корисне для організму і вміння оперативно приймати складні рішення може піти на...
Scroll To Top