Рекомендуємо прочитати

Як очистити організм після куріння?

article2721.jpg

Багато курців з часом приходять до бажання відмовитися від своєї шкідливої звички.

Найчастіше бажання кинути курити пов'язано з проблемами здоров'я, які виникають при тривалому палінні. Системи організму починають працювати посилено для сприйняття і переробки такого потоку шкідливих речовин, які накопичуються в тканинах і тривало присутні в організмі. Це призводить до порушення роботи окремих органів і цілих систем. Тому очищення організму після куріння і відновлення колишнього режиму його роботи при відмові від сигарет - необхідний етап, який повинен пройти кожен колишній курець.

Зробити це швидко допоможе правильний підхід.

Як очистити організм після куріння

Для кого куріння небезпечніше
Прийнято вважати, що куріння більше небезпечно для жінок, так як порушується робота їх статевої системи. Крім того, яйцеклітини знаходяться в організмі вже з народження в зародковому стані, і вони не оновлюються. Відновити репродуктивну функцію допоможе тільки глибоке і тривале очищення організму після куріння.

Незважаючи на відсутність явних ознак інтоксикації статевої системи у чоловіків, нікотин і продукти горіння переносяться через кровоносні судини і в ці органи. З часом чоловік може помітити ослаблення ерекції. Але це буде симптомом серйозних проблем, які почали розвиватися значно раніше. Вже через рік можливе зниження активності сперматозоїдів і їх кількості в насінній рідини, що знизить можливість зачаття при спробах стати батьком.

Комплексне очищення організму після куріння
Найбільш шкідливими речовинами при палінні є вуглекислий газ і нікотин. 1-а речовина виділяється за рахунок тління сигарети, а 2-а міститься в листі тютюну. Вони з потоком крові, замість кисню і поживних речовин, насичують всі тканини організму. Немає такого органу, який би не постраждав від цієї шкідливої звички.

Як очистити організм після куріння

У процес кисневого голодування залучаються всі системи. При цьому порушуються виконувані ними функції:

дихальна - насичення організму киснем;
ендокринна - обмін речовин, виведення токсинів;
травна - переробка їжі;
статева - репродуктивна функція;
кровоносна - поширення речовин з систем до органів;
нервова - іннервація частин тіла, регуляція мозкової діяльності;
покривна (шкіра) - захист організму від зовнішніх впливів;
кістково-м'язова - рух і координація.

Незважаючи на те, що після куріння людина вже не отримує нових доз отрут, що накопичилися за тривалий період речовини не виводяться моментально. Саме тому необхідно провести якісне очищення організму після куріння і відновлення нормальної роботи систем.

Екологія житла і вентиляція легенів
Для очищення організму в першу чергу необхідно забезпечити здорове навколишнє середовище. Багато людей не замислюються про таке поняття, як екологія житла. Даний нюанс досить важливий для здоров'я людини. Слід оцінити, наскільки натуральні матеріали, використані в будівництві, обробці будинку і меблів. Можливо, буде потрібно переїзд або переобладнання житла. Подумайте також про склад повітря у зоні проживання. Якщо поруч знаходяться промислові споруди, то шкода від них буде не менш значним, ніж куріння.

Крім екології навколишнього середовища, необхідно дотримуватися режиму провітрювання. Свіже повітря допоможе очистити квартиру і організм від залишкових накопичень нікотину. Рекомендується також частіше виходити на прогулянки.

Дієти для очищення організму
Тільки забезпечивши повноцінне і раціональне харчування, можливо провести ефективне очищення організму після куріння і відновлення роботи органів. Для цього розробляється дієта, яка прискорить виведення токсинів і нормалізує обмін речовин. До складу харчування може входити типовий для цього випадку дієтичний раціон № 5, розроблений для профілактики і лікування системних захворювань. Дієта № 5 не є секретом, і ознайомитися з нею можна через інтернет або на прийомі у лікаря. Полягає дієта в зниженні кількості цукру і переважанні корисних груп продуктів, які готують щадними методами (варення, тушіння).

Як очистити організм після куріння

Очищенню організму сприяє також і вегетаріанська дієта. Однак не варто повністю або на тривалий термін відмовлятися від м'ясних продуктів. Особливо шкідливий відмова від м'яса тим, хто звик вживати його активно. Краще просто обмежити споживання м'яса, і приймати його в їжу у відвареному або тушкованому вигляді. Важливо забезпечити насичення організму поживними речовинами і вітамінами всіх груп. Рекомендується також вживання сечогінних засобів і проносних препаратів. Але краще обговорити їх прийом з дієтологами і іншими фахівцями.

Спорт та інші процедури
Традиційно очищення організму після куріння супроводжують заняттями спортом. Це дозволяє зміцнити імунну систему і забезпечити регулярну вентиляцію легенів. Найкраще для цього підходять аеробні та інші види спорту:

- ходьба, біг і прогулянки;
- плавання і аквааеробіка;
- гімнастика, йога та пілатес.

Як очистити організм після куріння

Крім спортивних вправ, відмінно очищає організм відвідування лазні або сауни. У цьому випадку токсини активніше виходять через потові залози. У косметичних цілях очищення організму після куріння часто поєднують з SPA-процедурами. Також може бути корисний масаж для посилення кровообігу.

Після відмови від куріння організму необхідна повноцінне і комплексне очищення. Це вимагає зміни звичного ритму життя, забезпечення режимності і правильного харчування. Колишній курець може відновити роботу всіх систем і обмін речовин тільки після ретельного очищення організму.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Останнім часом значно підвищився число людей захворюють інсультами та інфарктами, їх вік значно помолодшав. Одна з...
Куріння - це залежність, від якої дуже складно позбутися. Багато, починаючи курити, вважають, що зможуть...
Куріння можна по праву вважати фізіологічно необхідним процесом для організму людини. Нікотин здатний вбивати 36 видів...
Щоб організм школяра міг нормально розвиватися, до його клітинам повинно надходити необхідна кількість кисню,...
Scroll To Top