Рекомендуємо прочитати

Продукти харчування, які продовжують життя.

article2875.jpg

Як люблять говорити дієтологи, найважливіша порада, яку можна дати людям - "Не переїдайте, харчуйтеся помірно". Але не менш важливо й те, що ми їмо.

Якщо ви хочете зберегти здоров'я у поважному віці і жити довго, намагайтеся включити в раціон якомога більше корисних продуктів, відмовившись від шкідливої їжі.

Звичайно ж, завжди пам'ятайте про те, що в харчуванні необхідна помірність і правильний графік, бажано харчуватися часто, але маленькими порціями.

Отже, які ж продукти харчування визнані вченими найкориснішими для здоров'я? Які продукти дійсно продовжують життя?

Фрукти і овочі. Намагайтеся їсти не менше 5 різних фруктів і овочів. Адже фрукти і овочі - прекрасне джерело антиоксидантів - речовин, які зміцнюють імунітет і підвищують опірність організму захворюванням. Крім того, фрукти і овочі багаті вітамінами і мінералами, а їх калорійність невисока.

Йогурт. Чим корисний цей продукт? Прибуток, що містяться в йогурті, покращують травлення людини. Крім того, йогурт - прекрасне джерело кальцію. Дослідження показали, що йогурт також зміцнює імунну систему людини.

Риба. Намагайтеся їсти рибу не рідше двох разів на тиждень, а бажано частіше. Риба - прекрасне джерело білка і корисних ненасичених жирів, які сприяють зміцненню судин і зниження рівня холестерину.

Вівсянка. Цей продукт по праву визнаний одним з найкорисніших. Важливе джерело вітамінів і мінералів. Крім того, вівсянка багата клітковиною - відповідно до рекомендації ВООЗ, необхідно споживати щодня 25-30 г клітковини, яку можна отримати з вівсянки, фруктів, овочів, та деяких інших рослинних продуктів.

Горіхи. Горіхи багаті ненасиченими жирами і вітамінами, і регулярне споживання горіхів знижує ризик розвитку захворювань серця. Дієтологи рекомендують з'їдати за день жменю горіхів (грецький горіх, мигдаль, або ж арахіс).

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Якщо ви хочете виглядати найкращим чином перед важливою подією, потрібно виключити продукти, зі своєї щоденної дієти...
Багатьом батькам знайома картина, коли малюк відштовхує тарілку з приготовленою їжею, а якщо мама починає вмовляти...
Тебе ніколи не цікавило питання, як француженкам вдається зберігати таку обалдєнну форму (а стрункість французьких...
Новий рік - довгоочікуване і улюблене свято більшості людей. Але він несе з собою велику небезпеку - багато зайвих...
Scroll To Top