Рекомендуємо прочитати

Продукти, від яких ви виглядаєте втомленою

article3504.jpg

Якщо ви хочете виглядати найкращим чином перед важливою подією, потрібно виключити продукти, зі своєї щоденної дієти які нашкодять вашій шкірі або викличуть набряки. Якщо ви забудете про них всього на кілька днів, ви помітите різницю. Трансжири, очищений цукор і сіль – ось лише кілька ворогів гарного вигляду.

1. Cолодощі
Цукор і прості вуглеводи можуть негативно вплинути на колаген в шкірі, змушуючи її втрачати еластичність. Якщо ви їсте багато солодощів або вуглеводів, результат буде сумним – запалення і надлишок похідних глікогену, які викликають в’ялість шкіри і мішки під очима. Уникайте вживання продуктів, що містять цукор, особливо вранці, тоді у вас до того ж буде менше нападів голоду протягом дня.

2. Cолоні продукти
Якщо ви споживаєте дуже багато натрію, ви не просто збільшуєте ризик серцевих захворювань, але і викликаєте зневоднення. Якщо ви не будете обережні і допустите зневоднення після споживання солі, ваша шкіра буде виглядати не кращим чином. Навіть якщо ви не визнаєте солі дієту, знизьте споживання солі перед важливою подією.

3. Червоне м’ясо
Якщо ви регулярно їсте червоне м’ясо, ви ризикуєте отримати зморшки, так як ваша шкіра буде швидше старіти. Таким ефектом червоне м’ясо зобов’язане карнитину, який негативно впливає на кровоносні судини. Зменшити небажані прояви можна, обмеживши споживання червоного м’яса однією порцією на тиждень.

4. Штучні підсолоджувачі
Не думайте, що зможете замінити цукор штучними підсолоджувачами. Продукти з замінниками цукру теж можуть додати вам втомлений вигляд. Також підсолоджувачі можуть підсилити тягу до солодкого, і навіть якщо ви встоїте перед десертом, ви можете переїсти вуглеводів.

5. Смажена їжа
Більшість смажених продуктів негативно позначається на стані ваших сусідів, а ще вони можуть викликати шкірні проблеми. Занадто велика кількість смаженого в дієті збільшує споживання трансжирів, які особливо небезпечні для шкіри. За добу до важливої події намагайтеся не їсти смажену їжу, і ви будете виглядати набагато краще.

6. Гостра їжа
Занадто велика кількість спецій теж негативно позначається на вашому зовнішньому вигляді. Такі продукти змушують вас сильніше потіти, а також провокують появу прищів і роздратування. Якщо спецій занадто багато, то вони можуть звузити судини і зробити тон шкіри нерівним, тому обмежтеся більш прісної їжею замість того, щоб маскувати недосконалості шкіри тональним засобом.

7. Алкоголь
Зневоднення є одним з побічних ефектів вживання алкоголю, і воно не просто робить вашу шкіру тьмяною, але й провокує набряки, особливо в області очей. Якщо ви плануєте не обмежуватися одним напоєм, обов’язково пийте достатньо води, щоб уникнути зневоднення. Особливо небезпечний в цьому відношенні прийом алкоголю вечорами.

8. М’ясні продукти
Як гамбургери, так і м’ясні нарізки є джерелом трансжирів, до того ж вони часто містять консерванти, які викликають запалення. Тому такі продукти – найгірший вибір перед важливою подією. Відмовтеся від обробленого м’яса в будь-якому вигляді, особливо в смаженому.

9. Кофеїн
Кофеїн, як і алкоголь, може викликати зневоднення і вплинути на вигляд шкіри. Скоротіть кількість кави, а також відмовтеся від енергетичних напоїв і газованої води, якщо не хочете виглядати втомленою. Занадто велика кількість кофеїну також порушує сон, і ви виглядаєте старше і недостатньо відпочилою.

10. Пропуск прийому їжі
Якщо у вас стоїть вибір між шкідливими продуктами і відсутністю трапези, краще вибрати менше зло і все ж поїсти. Особливо важливо снідати, але пропуск будь-якого прийому їжі може негативно позначитися на шкірі і надати вам втомлений вигляд. До того ж потім ви зіткнетеся з нападами голоду і ризикуєте наїстися шкідливої їжі.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Багатьох батьків турбує питання правильного харчування дітей, включаючи режим прийому їжі. Деякі діти їдять погано і...
Як люблять говорити дієтологи, найважливіша порада, яку можна дати людям - "Не переїдайте, харчуйтеся помірно". Але...
Тебе ніколи не цікавило питання, як француженкам вдається зберігати таку обалдєнну форму (а стрункість французьких...
Новий рік - довгоочікуване і улюблене свято більшості людей. Але він несе з собою велику небезпеку - багато зайвих...
Scroll To Top