Рекомендуємо прочитати

Допомога організму при молочниці

article2054.jpg

Це вельми розповсюджене захворювання серед жінок.

Генітальний кандидоз - це піхвова інфекція, причиною виникнення якої є дріжджоподібних грибок Candida. Ці гриби зазвичай мешкають на слизових оболонках кишечника у 5-7% здорових жінок і можуть жити там, не викликаючи захворювання.

Зазвичай організм контролює розмноження цих грибів, але порушення балансу в організмі може призвести до інтенсівізаціі їх розмноження. Найчастіше це захворювання виникає у людей, які страждають на туберкульоз, діабет, порушенням роботи травного тракту. Це захворювання може виникнути і у дітей. Вагітні жінки особливо схильні до цього захворювання, тому в період вагітності в організмі підвищується рівень гормону естрогену.

Причини кандидозу наступні:

- Різке переохолодження організму;
- Загострення хронічних захворювань;
- Перевтома через неправильний спосіб життя, авітамінозу, коли організм ослаблений і беззахисний;
- Прийом антибіотиків і протизаплідних засобів, які змінюють бактеріальне середовище в організмі;
- Гормональні зміни в період вагітності.

Першим симптомом молочниці є сильне свербіння і подразнення піхви, що супроводжується білим сирнисто подібним виділеннями. Чим серйозніше зараження, тим більше стають виділення. Крім того, зовнішні статеві органи набрякають і червоніють, на шкірі можуть з'явитися тріщинки.

Складність цього захворювання полягає в тому, що часто воно протікає безсимптомно і може призвести до ускладнень.

Але молочницю можна вилікувати раз і назавжди.

Утримайтеся від статевих контактів або скористайтеся презервативом, адже грибок може з'явитися і у вашого партнера. Йому теж необхідно пройти курс лікування від цього захворювання, щоб запобігти можливості розвитку баланопостита (запальний процес у чоловіків) і вашого повторного зараження.

Жінкам рекомендується проводити туалет піхви з милом і водою, сушку чистим рушником, а після цього застосування протигрибкового крему (наприклад, Клотримазол або Міконазол). Краще використовувати дитяче мило замість парфумерного. Використовуйте дезинфікуючі серветки, прокладки з антимікробної просоченням - їх можна придбати в будь-якій аптеці. Бажано відмовитися від синтетичної білизни, що обтягує на користь бавовняного. Крім того, потрібно зменшити кількість уживаних солодощів, тому порушення звичайної флори кишечника сприяє розмноженню грибка.

Зараз існує безліч препаратів, що дозволяють добитися повного одужання.

Звичайно, тривалість та інтенсивність лікування встановлюється для кожного індивідуально, залежно від ступеня тяжкості захворювання.

Препарати, що застосовуються при лікуванні кандидозу, викликають дефіцит вітамінів в організмі. Тому потрібно приймати вітаміни С, В1, В12 і біотин; крім того, для посилення імунної системи необхідно приймати селен і цинк.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Майже кожній жінці відомі симптоми цього захворювання (на медичній мові - кандидоз), які викликає мікроскопічний...
Молочниця - грибкове захворювання, що вражає слизову оболонку статевих органів, збудником якого є дріжджоподібний...
Підбираючи собі гель або мило для інтимної гігієни, перш за все, подивіться на зазначену кислотність (pH). Саме цим в...
Молочниця - захворювання досить неприємне. Багато, намагаючись від нього позбавитися, просто "заліковують"...
Scroll To Top