Рекомендуємо прочитати

Навіщо чоловікові потрібна коханка?

article3443.jpg

Навіщо чоловікові потрібна коханка, якщо у нього є дружина, яку він любить, з якою не збирається розлучатися?

Причин для пошуку коханки може бути достатньо. Нерідко чоловіки одружуються не тому, що вони цього хочуть, а тому, що одружуватися пора. Всі друзі давно одружені, і їм не дає спокою те, що товариш неодружений. Вони починають його діставати, постійно говорити про те, як йому потрібно терміново одружитися. Родичі теж не відстають, постійно нагадують про одруження. В результаті представник сильної статі відчуває себе неповноцінним, він розуміє, що йому чогось не вистачає. Він зустрічає гарну дівчину, і одружується з нею. Спочатку все було добре, він звик до нового сімейного стану. Друзі та родичі раді за нього, але чоловік відчуває якусь порожнечу, що йому чогось не вистачає. А не вистачає йому любові, адже він одружився не по любові, а тому що пора було одружитися.

У такій ситуації чоловікові без коханки не обійтися. З дружиною він житиме, але все одно шукатиме жінку на стороні. Хто шукає, той знаходить, і якщо чоловік поставив перед собою мету знайти коханку, він обов'язково знайде її і буде з нею зустрічатися. Навіть якщо чоловік одружився з великої любові, цих емоцій, як правило, на все життя не вистачає. Дружина не може все життя бути такою, якою вона була до весілля. Можливо, чоловіка розчаровують ці зміни, і він хотів би, щоб дружина була такою ж, як і раніше. Але тепер він знає, що у неї неідеальний характер, вона перестала стежити за своєю фігурою, вважаючи, що стежити за нею потрібно тільки до весілля, а після неї чоловік нікуди не дінеться. Чоловік любить дружину, як і колись, але він починає мимоволі задивлятися на інших дівчат.

Коли з'являються діти, дружина всю свою енергію витрачає на них, а на секс у неї дуже часто не вистачає ні сил, ні часу. Чоловік ображається на дружину за те, що вона приділяє йому мало уваги. Тим часом, одиноких, нудьгуючих дівчат дуже багато, і якщо чоловік не отримує увагу від своєї дружини, він отримає її від коханки, тим більше, що далеко не всіх дівчат зупиняє те, що чоловік одружений. 

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Чоловіки часом здаються нам прибульцями з іншої планети. Не дарма ж кажуть, чоловіки з Марса, а жінки з Венери....
Я довго роздумувала над фактом чоловічих зрад і прийшла до висновку, що чоловіки і жінки часто ходять "наліво" за...
На дворі вже двадцять перше століття, але чомусь досі у людей панує двояке ставлення до складання шлюбного контракту у...
Scroll To Top