Рекомендуємо прочитати

Партнерські пологи - чому вони не всім підходять

article3359.jpg

Напевно, практично кожній вагітній жінці хочеться, щоб її коханий чоловік був присутній в момент народження вашого малюка. Породіллі дуже потрібна підтримка близької людини в один з найвідповідальніших періодів її життя. Але при цьому багато фахівців вважають, що не у всіх випадках присутність чоловіка при пологах є гарною ідеєю.

Давайте розберемося, чому партнерські пологи підходять не всім.
Сучасні акушери-гінекологи стверджують, що сьогодні партнерські пологи вибирають кожні другі дружини. Кожна вагітна жінка при підготовці до пологів повинна добре подумати і зважити всі за і проти щодо того, чи варто брати з собою на пологи чоловіка. Жінка повинна розуміти, що не всі чоловіки здатні правильно і якісно підтримати свою дружину у важкий період, адже дуже часто трапляється так, що чоловік втрачає свідомість або самовладання на пологах.

У тому випадку, якщо чоловік відмовляється бути присутнім на пологах, змушувати його не варто. Жінка не повинна на це ображатися.
Дуже часто трапляється так, що жінка вмовляє чоловіка йти на пологи, але при цьому він до цього не готовий. Необхідно враховувати, що на пологах може статися все, що завгодно, оскільки жоден навіть найдосвідченіший лікар не зможе заздалегідь спрогнозувати хід пологів. Не кожен чоловік зможе морально витримати картину, коли жінка народжує з ускладненнями, коли пологи стимулюють, коли необхідно робити розрізи і т.д.

В деяких випадках відбувається так, що після присутності чоловіка на пологах і після того, як він побачив страждання жінки, він боїться до неї наближатися, щоб не заподіяти їй шкоди. Від цього страждає сексуальне життя подружжя.

Якщо ж подружжя все-таки прийняли рішення про партнерські пологи, то до цієї події необхідно ретельно готуватися. Заздалегідь потрібно отримати необхідну інформацію для того, щоб все, що відбувається в пологовому залі не стало для чоловіка шоком. А ще краще домовитися з доктором, що якщо він побачить, що чоловік не зможе витримати протягом пологів, то попросить його вийти з палати і почекати в коридорі.

Партнерські пологи протипоказані тим чоловікам, які зловживають алкоголем, адже чоловік у стан алкогольного сп'яніння нічого, окрім додаткових проблем під час пологів принести не може.

Крім цього, спільні пологи не підходять тим чоловікам, які по своїй натурі є нетерплячими і надокучливими. Дуже часто таких чоловіків охоплює паніка, і вони перестають володіти собою і контролювати свої вчинки. В цьому випадку, якщо жінка дійсно потребує підтримки, то краще взяти з собою на пологи маму чи сестру.

Партнерські пологи не підходять тим чоловікам, яким з дитинства їх власні мами розповідали про муки пологів, намагаючись таким чином викликати до себе повагу і шанування. Але, при цьому вони не замислювалися про те, що розповідаючи про негативну сторону пологів, вони наносять дитині психологічну травму. Коли такий чоловік виростає, то він твердо впевнений у тому, що пологи - це жахливо і бути присутнім на них не варто.

Під впливом сучасного суспільства багато чоловіків впевнені в тому, що пологи - це не чоловіча справа і не варто в нього втручатися. Деякі чоловіки боятися, що їх друзі можуть просто засміяти і в цьому виявляється їх банальне боягузтво.

Партнерські пологи не підходять тим чоловікам, які сильно боятися мук своєї дружини і сприймають крик жінки як сигнал про допомогу, а не як необхідне і активна дія породіллі.

Крім цього, якщо чоловік не розуміє, навіщо він потрібний на пологах, то його також не варто брати з собою. Проте жінка може розповісти, що їй важлива підтримка і що майбутній малюк - це плід любові, а роль батька в його створенні не закінчується зачаттям.

Безумовно, існують чоловіки, які здатні прекрасно підтримати жінку, можуть зробити масаж, вчасно відвести в туалет, виконати будь-яке прохання, покликати лікаря і т.д. І при цьому чоловік поводиться спокійно і врівноважено. Але, на жаль, таких чоловіків дуже мало.

Жінка повинна розуміти, що насильно змушувати чоловіка йти на пологи не варто, оскільки це груба помилка і нічого доброго з цього не вийти. Якщо ж чоловік виявляє бажання бути присутнім при пологах, то його необхідно до цього підготувати.  

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Багатьох народивших жінок, або тих, хто тільки готується стати матір'ю, хвилює наступне питання: «коли можна відновити...
Відомо, що вагітність і пологи можуть значно змінити статеве життя партнерів. По-перше, при виношуванні дитини є...
Пологи - як важка робота, має пройти якийсь час, щоб після них організм жінки прийшов у норму. Для відновлення...
Коли ваш партнер викликає в вас «хвилю» сексуального потягу, і ви не можете стримуватися від бажання, прагнучи задовольнити свою...
Scroll To Top