Рекомендуємо прочитати

Партнерські пологи: чи зважуватися на такий крок?

article2785.jpg

Сучасний світ диктує сучасні правила. Те, що було абсолютно неактуально вчора, має колосальну популярність сьогодні.

Отже, партнерські пологи. Тільки не кажіть, що не думали про такі і в таємниці не мріяли затягнути свого благовірного в родзалі . Чим викликаний такий ажіотаж в даному питанні? Все дуже просто . Ми елементарно боїмося пологів. Невідомість цього таїнства настільки лякає, що багато для себе вирішують конкретно і однозначно: піду народжувати тільки лише з партнером!

На жаль, далеко не всі представники сильної статі поділяють це прагнення. Вони і самі-то - істоти досить нервові і трепетні, а тут такий накал пристрастей пережити потрібно ...

Партнерські пологи: чи зважуватися на такий крок?

У підсумку, сваряться майбутні батьки на цю тему досить часто, багато і голосно. Багато матусь під впливом гормонального сплеску взагалі починають підозрювати, що ні дитини чоловік не любить, ні її, бідну, не шкодує. Це все не так. Просто чоловіки теж бояться. Бачити як мучиться і корчиться від болю дорога тобі людина - задачка не з легких, і при цьому ти, чоловік, опора та підтримка, фактично допомогти не можеш нічим .

Ті татусі, які пройшли через спільні пологи, з неймовірною гордістю потім розповідають це при будь-якій можливості, агітують друзів і знайомих на подібний мужній крок. І це прекрасно. Але це бажання має виходити саме від вашого чоловіка, а не бути результатом вашого тиску на нього. Інакше потім починають з'являтися на всіляких психологічних форумах страхітливі теми про НЕ сприйняття чоловіком власної дружини в інтимному плані.

Все має бути гармонійно, спільно і з великою часткою здорового глузду. Повірте, від того - буде ваш чоловік поруч чи ні, ваша любов не стане біднішою. Все найцікавіше чекає попереду, коли весь світ закрутиться навколо одного маленького чоловічка. Ось тоді потрібно зуміти зберегти і примножити всі найніжніші почуття.

Партнерські пологи: чи зважуватися на такий крок?

Підводячи підсумок всього сказаного, хочеться в черговий раз заспокоїти вас, майбутні матусі. Адже пологи - це та перша зустріч з найдорожчою людиною у світі - вашим малюком. Вона не повинна лякати, вона повинна тільки радувати. Після цієї зустрічі ви вже не будете просто жінкою, Ви станете носити саме горде звання у всьому всесвіті - МАМА.

Поради лікаря: Партнерські пологи - Школа доктора Комаровського

Scroll To Top