Рекомендуємо прочитати

Поради вагітним жінкам

article3007.jpg

За дев'ять місяців, відпущених природою на виношування дитини, організм жінки зазнає значних змін. Імунна система вагітної жінки відчуває подвійне навантаження, тому періодично виникають різні нездужання. Як їх усунути, якщо в період вагітності медикаментозні засоби під забороною?

Для профілактики захворювань необхідно зміцнювати свій організм, насичувати його корисними речовинами. У раціоні майбутньої мами повинні переважати овочі та фрукти. Корисно пити настої шипшини, листя суниці.

У третьому триместрі у вагітної жінки можуть з'явитися набряки. В основному це пов'язано зі збільшенням ваги, що створює додаткове навантаження на серце, а не із захворюванням нирок. У цей період слід скоротити вживання рідини і періодично влаштовувати розвантажувальні дні, якщо вагітна набрала понад покладеного ваги. Яблучні або сирно-кефірні дні полегшать стан майбутньої мами.

Поліпшити самопочуття допоможуть фізичні вправи. Гімнастика для вагітних зміцнює м'язи, покращує обмінні процеси в організмі, стимулює кровообіг, завдяки чому плід буде отримувати більше кисню і поживних речовин. Не варто забувати про щоденні прогулянки на свіжому повітрі. Гуляти необхідно в будь-яку погоду.

Вагітність - прекрасний період у житті кожної жінки. Зміни в зовнішності, фігурі ніщо порівняно з великою місією. Під час вагітності жінка повинна особливо дбати про свою зовнішність. Існує думка, що майбутній мамі не можна стригтися. Це скоріше марновірство, ніж медичні показання. Вагітна жінка може стригти і фарбувати волосся, не побоюючись за здоров'я малюка. Доглянуте волосся, макіяж, манікюр вселяють у жінку впевненість у власній неперевершеності. Спокій і впевненість в собі сприяють здоровому розвитку малюка.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Зарядка вранці - це комплекс фізичних вправ, які виконуються після сну щодня. Ранкова гімнастика зміцнює здоров'я ...
Небагато жінок можуть дозволити собі жити повсякденним життям, не піклуючись про ті зайві сантиметри, що лежать...
Ні для кого не новина, що фізичні вправи корисні для здоров'я. Але проблема в тому, що багато хто починає займатися, але...
Для багатьох людей віджимання від підлоги асоціюються з фізичними вправами, ще й не ефективних для нарощування...
Scroll To Top