Рекомендуємо прочитати

Радості сексу без наслідків. Про контрацептиви.

article3385.jpg

Питання про те, як насолодитися сексом, який не закінчується виникненням батьківських обов'язків, хвилював уми людства протягом не одного десятка років, вирішити дану проблему намагалися і багато століть тому.

Причому, рішення знаходилися найрізноманітніші в кожних куточках земної кулі.
Самими досвідченими в засобах контрацепції були єгиптянки, які для вирішення даного завдання використовували тампони, просочені спеціальним складом, правда його складу викликає, щонайменше, подив. У ньому можна було виявити наявність різних смол і навіть крокодилячих екскрементів.

На щастя, користувалися цим засобом не все, більш забезпечені єгиптянки воліли інший склад, що включає в себе мед і відвар акації.
Якщо ж зачаття все ж уникнути не вдавалося, то дамочки старалися позбутися плоду за допомогою парових ванн.

Але, крокодиловим послідом користувалися не тільки древні єгиптянки, широке застосування в питаннях контрацепції він знайшов і в Римській імперії, на ряду зі слонячим послідом, які римлянки поміщали у власному лоні перед тим, як відправитися на побачення, або ж повернувшись з нього.

Тим самим вони домагалися зміни кислотності в піхві, що призводило до загибелі сперматозоїдів.
Східні жінки теж своєрідно намагалися вирішити проблеми запобігання від настання небажаної вагітності.

Правда, метод китаянок, які вводили ртуть в порожнину матки, закінчувався частіше трагічно не тільки для чоловічого сімені, але і для самих жінок.

Японці ж придумали метод контрацепції, який передбачав використання спеціального ковпачка, виготовленого з найтоншої шкіри, який не дозволяв сімені досягти мети. Ковпачок міг бути замінений звичайним бамбуковим листочком, попередньо просякнутим в маслі.

Про стародавні методи запобігання від небажаної вагітності можна говорити багато, саме там беруть свій початок деякі сучасні засоби контрацепції.

Індіанські дами готували собі спеціальне зілля з кори червоного дерева і лимона, яке використовували для того, що в даний час називається спринцюваням.

Якщо ж даний метод давав збої, то пропонувалося протягом чотирьох днів жувати петрушку, щоб викликати кровотечу.
Широко був відомий в стародавньому світі метод, який дійшов у незмінному вигляді до наших днів, причому використовується він на практиці досить часто, як ви вже, напевно, здогадалися, мова йде про переривання статевого акту.

З часом все більша увага стала приділятися спеціальним мішечкам, які призначалися для використання їх кавалерами.
Але, Церква виступала проти того, щоб людина брала на себе божественні функції, вирішуючи самостійно питання, пов'язані з дітонародженням.

Тривало це протистояння до тієї пори, поки Європа повною мірою не дізналася про всі «принади» сифілісу, від якого можна було врятуватися саме за допомогою тих самих мішечків.

Звичайно, з часом дана проблема стала вирішуватися більш цивілізованими методами, в даний час будь-яка жінка має можливість знайти той метод, який порахує більш прийнятним для себе.

Найбільш популярним засобом є протизаплідні засоби, коли достатньо прийняти таблетку, щоб не думати про настання овуляції.
Але, такий метод має ряд протипоказань, і з цим обов'язково потрібно рахуватися.

Не так давно став використовуватися спеціальний імплантат, який вводять під шкіру, що містить в собі гормон гестаген, який надходить у кров невеликими дозами протягом трьох років. Якщо ж жінка все ж у цей період прийме рішення стати матір'ю, то імплантат попросту видаляється.

Але, і в цьому випадку не все так гладко. Даний гормон частіше за інших стає причиною депресивних станів і меланхолії.
Проте, наука не зупиняється на досягнутому.

І ось вже жінкам пропонується використання вагінального кільця, яке протягом місяця, дозовано, виділяє гормони, що перешкоджають настанню вагітності. Якщо ж кільце раптом випадає, то жінка може без труднощів самостійно повернути його на місце, попередньо промивши.

Останньою новинкою можна назвати контрацептивний пластир, який наклеюється на жіноче тіло вище пояса в перший день циклу, змінити його слід по закінченні тижня.

Справа в тому, що принцип дії нагадує вищезгадані, через шкіру в жіночий організм також відбувається проникнення гормонів, що запобігають наступу овуляції.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Відсутність сексуального бажання є проблемою, яка зачіпає набагато більшу кількість жінок, ніж ви думаєте. Багатьох з...
Небагато знайдеться жінок, які б хоч раз в житті не чули вислови про те, що любові всі віки покірні. Одні з ним повністю...
Ознаки того, що ви погані в сексі, можуть бути явними, а можуть бути непомітними. Усвідомити їх не так просто, адже хто...
Еротичні сни не обов'язково повинні супроводжуватися віртуальним статевим актом. Зигмунд Фрейд розкусив наші таємні...
Scroll To Top