Рекомендуємо прочитати

Як краще оберігатися: за допомогою таблеток або презервативів?

article3003.jpg

Щоб зробити правильний вибір, проконсультуйтеся у гінеколога: досвідчений фахівець не тільки розповість про плюси і мінуси різних видів контрацепції, але - і це головне - за результатами аналізів порадить ефективний спосіб з урахуванням особливостей вашого організму. Пам'ятайте, що безпека під час сексу залежить від грамотних дій обох партнерів, але якщо ви самі не подбаєте про своє здоров'я, немає сенсу чекати цього від іншого.

Можливі варіанти
Вибір засобів запобігання залежить не тільки від ваших фізіологічних особливостей, а й емоційних: типу характеру і відносин з партнером.

• Якщо ви чітко плануєте своє життя, легко дотримуєтеся режиму і пам'ятайте про намічені на день справи і плани, не заглядаючи в записну книжку, вам підійдуть гормональні контрацептиви в таблетках або капсулах.

• Якщо ви емоційні, імпульсивні і в пориві пристрасті абсолютно втрачаєте голову, то краще користуватися засобами (внутрішньоматковими або щотижневими), що не вимагають «пильної уваги» перед статевою близькістю, такими як пластир або кільце.

• Якщо ваші зустрічі з партнером нерегулярні, і постійна контрацепція для вас обтяжлива, кращим вибором стане використання або презерватива, або спермицида.

• Якщо у вас є постійний партнер, і ви мрієте забути про оберігання надовго, спробуйте використовувати підшкірний імплантат - стрижень, який містить гормон гестаген, який вводиться лікарем вам в плече строком на 3 роки.

• Якщо ви страждаєте серйозними захворюваннями, такими як артеріальна гіпертензія, тромбоз глибоких вен, ішемічна хвороба серця, цукровий діабет, гострий вірусний гепатит, пам'ятайте про те, що будь-які гормональні засоби захисту вам протипоказані.

• Пігулка «екстреної контрацепції» містить в 6 разів більше гормонів, ніж звичайна.
«Кращий метод контрацепції для молодих жінок - естропрогестатівние пігулки третього покоління. У них вміст гормонів зведено до мінімуму, що дозволяє дамам зберігати вагу в нормі, - каже Мішель Подесерф, акушер-гінеколог European Medical Center. - Але, як і всякі ліки, таблетки мають протипоказання (наприклад, при суміщенні з курінням підвищується ризик серцево-судинних захворювань), тому призначати їх повинен лікар». При цьому популярність гормональних імплантатів зростає з кожним днем.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Короткий гід по виробах, якими ти давно користуєшся, але які, можливо, так і не навчився вибирати....
Часто задоволення від сексу змінюється страхами. Як їх позбутися?...
Більшість людей чули про венеричних захворюваннях та їх наслідки, як мінімум, з курсу біології дев'ятого класу....
Scroll To Top