Рекомендуємо прочитати

Дiти

Режим харчування дитини: принципи і правила підбору

Режим харчування дитини: принципи і правила підбору
Багатьох батьків турбує питання правильного харчування дітей, включаючи режим прийому їжі. Деякі діти їдять погано і їх складно нагодувати, інші ж, навпаки, можуть не відчувати обмежень в їжі. У зв'язку з цим потрібно з усією серйозністю поставитися до режиму харчування дитини, а так само взяти на озброєння деякі правила годування малюка, яких варто дотримуватися. Прочитати »

Коров'яче молоко дітям

Коров'яче молоко дітям
Давати дітям до року коров'яче молоко — небажано. Якщо з якихось причин не можна годувати дитину грудьми або просто не вистачає молока, то краще підібрати суміш для догодовування. Після того як дитині виповнився рік, можна ввести в раціон малюка спеціальне дитяче молоко, яке не треба кип'ятити. Якість такого дитячого молока набагато вища, ніж звичайного. При приготуванні каш можна використовувати звичайне пастеризоване молоко, оскільки його необхідно обов'язково кип'ятити. Прочитати »

Лактоза в дитячому харчуванні

Лактоза в дитячому харчуванні
Лактоза є натуральним цукром, що міститься в молоці. Вона міститься в різних кількостях у всіх молочних продуктах і будь-яких оброблених харчових продуктах, які містять молоко. Лактоза розщеплюється в тонкому кишечнику за допомогою ферменту лактази. Прочитати »

Шкода куріння для підлітків і школярів

Шкода куріння для підлітків і школярів
Щоб організм школяра міг нормально розвиватися, до його клітинам повинно надходити необхідна кількість кисню, поживних речовин. Але тільки не токсини з тютюнового диму. Прочитати »

Чи варто займатися раннім розвитком дитини?

Чи варто займатися раннім розвитком дитини?
Існує кілька методик раннього розвитку дітей, написано чимало книг і статей, один за іншим відкриваються центри раннього розвитку для дітей дошкільного віку. Але наскільки корисно такий ранній розвиток дітей? Чи може воно нашкодити підростаючій дитині? Прочитати »

Чи дозволяти няні карати дитину?

Чи дозволяти няні карати дитину?
Життя сучасних молодих батьків багатогранна й насичена. Власний бізнес, навчання у ВУЗі, курси підвищення кваліфікації, ділові зустрічі, відрядження, поїздки і т.д. У такому ритмі просто неможливо приділяти достатню увагу власним дітям. Доводиться концентруватися на головному — на спілкуванні, а рутинну роботу перекладати на плечі різного роду помічників, будь то бабусі й дідусі, або наймані працівники. Прочитати »

Ваш малюк і вітаміни

Ваш малюк і вітаміни
Наше життя з кожним роком стає все мобільнішим і прогресивнішим. Всі ми прагнемо встигнути взяти своє, все сильніше віддаляємося від свого початку і в суєті сучасного життя багато хто з нас нехтують здоровим харчуванням, замінюючи його висококалорійними перекусами, нехай дуже апетитними, але бідними за вмістом вітамінів і мінеральних речовин. Прочитати »

Значення масажу і гімнастики для немовляти

Значення масажу і гімнастики для немовляти
Матусі й татусі, бабусі й дідусі іноді запитують: «Навіщо робити масаж такій маленькій дитині?». Дорослі можуть висловити свою думку про ефективність та відчуття від впливу процедур на відміну від грудних дітей. Давайте розберемося в цьому питанні і почнемо з впливу масажу на організм. Прочитати »

Подорож з дитиною

Подорож з дитиною
Подорож з дитиною - приваблива перспектива для батьків, які не бажають уповільнювати темп життя навіть після збільшення сімейства. Однак подорож з дитиною вимагає ретельної підготовки, інакше поїздка обернеться зіпсованим здоров'ям чада і виснаженими нервами батьків. Прочитати »

Алергія на молоко у дітей

Алергія на молоко у дітей
Згідно з даними статистики, в США від алергії на білок молока страждають близько 100 тисяч немовлят у рік. Вигодовування таких новонароджених, у яких проявляється алергія на молоко, досить складно, адже коров'яче молоко входить до складу багатьох сумішей для годування дітей. Є випадки, коли у новонароджених виявляється алергічна реакція навіть на вигодовування молоком матері. Прочитати »
Scroll To Top